RichBrows ja ProBrows

Ma olen ilumaailmas väga uus, siis ei tea ma ilumaailma asjust just väga palju. Oma kehvade kulmude tõttu oli minu kireks neid iga hommik näkku maalida ja lihtsamat lahendust otsides leidsin ma microbladingu. Kuna kõik mis tundub liiga hea, sai seegi mul kätte võetud ja ära ma seda õppida tahtsin.
Eriti osav ma hindama pole, kes kus ja kui hästi midagi pakub ja foorumites arvamuse küsimine on ka selline "pähe pissimine". Seega vaatasin ringi ja uurisin koolitajaid, hindasi ja lugesin kodulehekülgi. RichBrows jäi mulle kohe silma, sest seal oli suurelt reklaam, et nad on ühed teenuse maaletoojatest. Mulle meeldis nende koduleht ja võimalus nende kodulehelt asju tellida. Pealegi oli see lihtsasti loetav ja hästi arusaadavaks tehtud. Meeldis ka see, et hind oli avalikult üleval ja ma ei pidanud selleks liigset vaeva nägema, et hinnavõrdlust teha. Ometi valisin ma ühe kallimatest koolitajatest ja nii saigi aeg kokku lepitud. Väga julgustav oli teada, et tegemist on üpriski individuaalse koolitusega ja maaletooja ise on koolitajaks.
Koolituse kestvus oli kolm päeva. Seega sõitsin ma truult iga päev 200km ja teenisin vundamendi diplomi. Edasine tuli hilisemate töödega välja teenida ja 6 kuud oli võimalik ka kontaktis olla koolitajaga ning kui ta mu töö heaks kiidab, siis saan ka oma meistri paberi. Nüüdseks on ka see mul olemas (küll alles teel postkasti, aga välja teenitud) ning ma olen rahul, et oman tunnistusi, mis näitavad, et ma pole nurgatagune tegija. 
https://www.facebook.com/RichBrowsEesti/
Enne Microbladingut
https://www.facebook.com/RichBrowsEesti/
Peale Microbladingut


Kuna microblading on luksusteenus, siis ei torma ka kõik kohe tormi selle peale (ogati õigustatud ja ma hindan alati klienti, kellel on palju küsimusi esmalt). Et aga rõõmu valmistada ka lihtsalt kulme tehes, siis otsustasin õppida juurde ka keemilise värvimise ja ma tahtsin väga selgeks saada niiditamise oskust. Seega sai jälle RichBrowsi lehele mindud ja hinda uuritud. Kuna aga microblading koolitus läks juba väga palju maksma, siis tuli hindasi omavahel korralikult võrrelda. Sellel korral tegin ma hinnapäringu ka ProBrowsi firmale, sest nende lehel oli väga palju kirjutatud FullGlami kohta ja võrreldes 3D kulmuhooldusega RichBrowsi lehel, siis tundus, et saan üpriski sama raha eest ProBrowsilt rohkem teada, sellel korral meeldis mulle ka suures mahus pilte koolitustest ja õpilastest. Väga köitis enese turustamise pool ning kuna ma ei tundnud end microbladingu valdkonnas veel enesekindlalt, sest tundsin, et mu oskustest jääb siiski puudu (tahtsin veidi mõõtmist ja kuju juurde õppida), paelus ka see, et keegi teine samuti mulle kulmude mõõtmistehnikat õpetab. Vahel on vaja teise nurga alt näha, et aru saada.
Päeval mil ma FullGlami õppima suundusin olin ma natuke aadresside tõttu segaduses, aga kui selgus, et koolitajal on kodus väike laps ja selle tõttu toimub ka koolitus kodustuudios, mis on ikkagi stuudio, siis oli kõik mõistetav. Pealegi sulatas laps mu südame. Kuid seda ei teinud mitte ainult tema vaid ka tema ema. Kui Siiri mulle ukse avas, siis olin ma kohe lummatud temast kiirguvast soojusest. Kui RichBrowsi koolitusel Eretit nägin, siis olin samuti lummatud tema ilust, aga samas tundus ta selline range ja distantsi hoidev. Siiri juures lummas mind see, et ta tekitas tunde, et tahaks teda kallistada.
Võttis veidi aega ja Siiri mõistis, et olin Ereti käe all mõõtmise väga selgeks saanud ja sellega pole mul mingit probleemi (kuigi ma ise seda arvasin), seega sai ta kohe alustada niiditehnikast ja värvide kasutamisest rääkimist. Kuna ma aga palju aega võitsin selle näol, et ma juba mõõta oskasin, siis küsisin ka mõned küsimused microbladingu kohta. Kuigi ma selle eest maksnud ei olnud, näitas Siiri mulle mõnda võtet ja siis taipasin, et ma ei oska ikka üldse õigesti microbladingut teha. Edasi rääkisime me jälle FullGlamist ja kõik selge ning modellile töö tehtud, siis oli turundusest rääkimise aeg. Kusjuures ProBrows on tõesti hingega asja juures ja oli kohe aru saada, et nende eesmärk pole mitte ainult ise teenida vaid panna ka oma õpilased teenima, sest iga õpetaja suurim uhkus on hästi õpetatud ja oma asja oskav õpilane. Kuna mul aga kripeldas, et see, mis kõige hingelähedasem, mul siiski hästi välja ei tule ja nõust ning jõust jääb puudu, siis uurisin kas nad saaks mind koolitada individuaalselt. Olin nõus taas raha välja käima, aga ma tõesti tahtsin kogu südamest osata microbladingut. Siiri oli valmis mind kohe sealsamas õpetama, samal õhtul ja natuke ta seda ka juba teha jõudis, sest tegi minu nähes kliendile microbladingut ja kuna ma polnud kunagi kedagi teist seda tegemas näinud, välja arvatud youtube videotest, siis ma ahmisin iga tema tõmmet nagu õhku sisse. Kuid kell läks nii hiliseks, et mul oli vaja koju sõitma hakata. Siiri andis mulle natuke õppematerjali pihku, et ma saaks microbladingu nippidest ülevaate ja keskööks jõudsin ma koju. Mees oli segaduses, et miks mul nii kaua läks, aga kui rääkisin, et ma sain ka niii palju teada ja mul oli palju teadmata, siis arvas ka tema, et võiksin ikkagi minna lisakoolitusele microbladingu vallas. Sai siis ProBrowsile kirjutatud ja aeg kokku lepitud.
https://www.facebook.com/ProBrowsEst/
FullGlam

Vahepeal uurisin ma Siiri ja ProBrowsi kohta kes on osa SharpBrowsist, mis on omakorda suur firma Euroopas. Ma vaatasin Siiri tehtud töid ja koolituste pilte kus ta alati ka näidismodellidele kulme tegi. Siiani jooksevad külmavärinad mööda selga kui meenutan kui suure kirega ta oma tööd tegi. Kui palju soojust ja infot ta õhkas. Ausaltöelda tundsin ma ennast temaga väga mugavalt ja juba see kutsus mind tagasi temalt õppima. Uskumatu, et ma varem ei vaadanud tehtud töid koolitajate poolt vaid lugesin vaid nende kodulehekülgedel olevaid jutte. Ma ju ise kirjutan ka siin lugusi. :D
Nüüd olen ma käinud ka Siiri juures Microblading koolitusel ja OMG! Ma tõesti oskan kulme teha ja ma tunnen ennast veel kindlamalt kui kunagi varem. Ma armastan kulme ja ma armastan seda, mida ma oskan ja teen. WOW, mul on microblading selge ja ma oskan ka light microbladingut, mis on uusim viis microbladingu maailmas. Vahva! Ma jäin niii rahule, et see on uskumatu.
Lisaks sain veel turunduse nippe ning väga palju võimalusi pakkusid nad ka omalt poolt. Lisaks ka SharpBrowsi logo all töötamist. St, et ma teen hästi, seda, mida ma teen kui saan sellise loa. 

http://www.sharpbrows.com/academy-in-estonia
Enne microbladingut
https://www.facebook.com/ProBrowsEst/?hc_ref=ARR0_JSMmQek8rum80evM7ZDyvjM7rOAe5EkKOfwHFGw9ks6jCDAS7vjmdoiS3bB7Z0
Light Microblading
Light Microblading


Seega olen ma neile kahele firmale väga tänulik. Ning kindlasti jätkan ma ProBrowsiga koostööd mida nad mulle pakkusid.Muide, Siiri tegi ka mulle kaunid kulmud. ;)


Muide, Siiri tegi ka mulle kaunid kulmud. ;)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.