Samm ilumaailmasseJah, mina kes ma ei muki ega laki väga olen astunud sammu ilumaailma. Miks? Sest ainuke asi, mis mul elus palju aega võtab on kulmud. Jube, aga nad on nii heledad, et kui ma ei joonistaks neid endele iga päev, siis oleks mul lihtsalt näotu nägu. Seega oli vaja ennast arendada. Mida enam ma seda peas mõtlesin, seda lähemale jõudsin ma millelegi, mis on minulik. Lähenemine võimalikul loomulikul viisil, et ei jääks muki-laki välimus sellest. Ma sain hakkama!

Hakkasin uurima, et mis ja kuidas ning leidsin microbladingu. See ei ole pikalt meil Eestis olnud, aga on nii lummav, et pea igaüks, kes süveneb, et mis see on, nakatub selle võludesse. Seda tegin ka mina, ma olin lummatud. Seega oli vaja mul leida võimalus, et seda õppida. Ka see sai leitud ja nii ma alustasin oma teekonda. Nüüd olen ma seda võlupliiatsit kasutanud pool aastat ja teinud rõõmsaks nii paljud. Aga ma täiendan ennast veel ja ka sellest saab hiljem lugeda.
Kuid õppisin ka kulmude keemilist värvimist kõige uuema tehnoloogia läbi, et ikka jääda loomulikkuse juurde. Seega saan ma ka sellega inimesi rõõmustada, sest microblading on selline luksusteenus ja vajab suuremat väljaminekut ühe korraga, kuid kui oled mõned korrad käinud minujuures kulme värvimas ja kujundamas, tead juba minu käekirja ja armud kujusse, mille sulle välja mõõdan, siis võid leida ka ennast ühel hetkel peegli ees imetlemas kulme, mis püsivad pikalt ja jätavad mulje, et sündisidki sellise kauni kulmujoonega.
Kunagi pole hilja midagi õppida ja ennast arendada, alati on midagi, mis meid hingetuks nöörib või suu ammule järgi jätab vaatama. Aga kui selline asi leitud saab, siis miks mitte võtta kätte ja see oskus endale omandada? Novot, ma ka ei mõista. :) 

Kuna mul on viimasel ajal kiire, ikkagi toimetan siin uue hobiga ja samuti k
ahe lapsega, viirustega ja oma plaanidega, siis ei jõua blogida. See ju ka kurb, et üks hobi lonkama hakkab, aga küll ma sellele saanile ka tagasi jõuan kui oma muud asjad joonele ajan.
Praegu on ju mu elus toimunud palju, lisaks olen ma aasta vanemaks saanud, minu laps on aasta vanemaks saanud ja kõige pisem aastaseks saanud. Kurb on see, et ma pole jõudnud ühe oma kirega veel tegeleda, seda kohe mitte gramm ka, sest ausalt, mul on lastega palju tegemist olnud.
Huvi üles köetud? Kes pidevalt loeb see teab, et mul on talvel üks kirg. Ma armastan lumelauda sõita, aga ma pole veel kordagi mäele jõudnud ja suure hirmuga vaatan, et lumi kipub ka ära sulama. Seega ma pean kiiresti midagi ette võtma, sest  muidu vean ma ennast ja oma lumelauda ju alt. :P

Aga räägime hiljem. Koolitustest ja muust. Seniks kaunist kevade saabumist ja nautigem seda, mis meil on, sest isegi kui tunneme, et meil pole midagi, siis on meil ikkagi väga palju. Me lihtsalt kipume seda mitte märkama!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.