Närvikõdi 2 (õudusjutud)

Lase nüüd meeled valla, loe seda enne magama minekut (kui sa pole nõrganärviline) ja lase külmajudinatel mööda selgroogu üles ronida.....   ning siis see välja rebida.

Võtad hea raamatu ja poed voodisse, süütad lambi ja hakkad lugema. Paratamatult tikub uni neid koltunud lehti lapates ja tähti taga ajades peale ja sa suunad käe lambi poole. Paned raamatu öökapile, õuna kõrvale mida ennist tükeldades sõid, aga enne tule kustutamist märkad sa toa nurgas liikumist. Muidugi tead sa, et see on su kass ja kustutad tule, keerad teise külje ja sirutad jalad välja ja tunned kassi oma jalgadega, mõistad, et ta on terve aja voodis olnud. Pöörad ümber ja otsid hämmeldunult lülitit, sa ei leia seda ja nii ukskumatu kui see ei näi, lampi pole omal kohal. Kobad käega öökapil, et leida telefon, aga paned käe millegi kleepuva vastu, kerge tänavalampide kumas paistab see olevat.. veri? Tõmbad selle kiiruga tagasi ja püüad ennast rahustada, et su fantaasia mängib sulle tünga, aga sisemas sa värised hirmust. Teed sisse ja välja hingamist, aga siis poed üle pea teki alla.
"Ma magan, ma magan, ma magan!" korrutad sa endale, aga sa ei maga ja osa sinust teab seda, teine, loogiline pool, seda uskuda ei taha. Kui oled ennast peaaegu, et maha rahustanud, hakkab uni juba võimust võtma, kuid kõrvad tabavad sahiseva heli. Midagi liigub sinu toas, midagi, mis lohistab miskit või on need sussid? tahad ümber pöörata, aga su keha ei allu su käsule ega liigu paigast. Tekk ei ulatu täielikult voodini ja on moodustunud kerge pilu, millest sa nüüd hoolega välja piilud, su silm haarab kõike pimedusest hoolimata. Aga sa ei näe midagi/kedagi. Heli kostub sinu selja tagant ja nüüd tunned sa, et miski vajub su voodisse. Tunned meeletut külma ja higi katab su keha. Su tekk selja taga tõstetakse õhku ja kuigi sa püüad karjuda ei kostu suust ükski heli. Külm ja libe asi puudutab sinu selga, äkitselt hakkab see kriipima, siis tunned sa valu. Ikka ei saa sa liigutada ja ühtäkki leiad end hoopis mõttelt, et vb oli su joogi sees midagi, miks sa liigutada ei saa? Kas ma näen und, kas kujutan kõike ette? See asi haarab sul kaelast ja sa tunned kuidas liikuv õhk su juukseid liikuma paneb, surve kaelale tugevneb ja hingamine muutub raskeks. See ei saa uni olla, see surve kaelale on nii tõene ja siis sa suudad seda, sa haarad laualt miskit ja virutad kogu oma kehast tuleva jõuga ja suure hooga selle selja taga olevasse, külma asja, voodi muutub soojaks ja samas märjaks.
Related image

Saabub hommik, siis teine ja kolmas. Peatselt teibitakse ühe maja ümbrus politsei lindiga ümber ja nädala pärast saab lugeda lehest kuidas majas nr 7 korteris nr 13 elanud naine oli iseennast surnuks pussitanud. Ainsaks tunnistajaks oli olnud kass, kes meeleheitliku kräunumisega naabrite tähelepanu korterile tõmbas ja tänu kellele võigas vaatepilt avastati. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.