Mis on ühe 4 aastase parim jõulukingitus?


E poodNagu iga lapsevanem, tahtsime ka meie, et laps saaks arendavaid ja toetavaid mänguasju. Nii sai siis mõeldud ja kaalutud, et mida ja kustkohast. Ja nagu ikka jäi meie kingiotsing viimsele minutile, enamuse ajast vaevasime me mõtlemisega oma pead. 
Õnneks ei olnud ma selles kingiotsingus üksi ja teiste emmedega samal teemal vesteldes jõudsime 2 asjani. Lego ja HotWheels, valituks said mõlemad, sest mu laps jumaldab neid. Miks ma arvasin, et hotwheels on arengut toetav? Sest see sarnaneb vägagi legole, pole küll pisikestest juppidest koosnev (suur plus, kuna Sandra (pisike õeke) on alles 9kuune), kuid koosnev osadest, mida saab kombineerida ja fantaasial lennata lastes luua midagi suurt, põnevat ja tervet päeva hõlmavat. Nt sai Markus novembris oma sünnipäevaks 1 osa, see vajas omakorda raja osa ja selle läbi oli kergem otsustada, mida ta jõuludeks saab, samuti ootas ta ju täiendavaid osasid, et saaks uuremalt mängida. Nii ta saigi jõuludeks autod ja appi tõttas mulle ka Kaup24 kes saatis meile suurema osa rajast.
Peale jõulumöllu koju naastes ei suutnud Markus muust rääkida kui raja kokkupanemisest. Muidugi me seda ka tegime, esmalt tegin raja mina, tänaseks on ta juba leiutanud ja kombineerinud nii palju, et ma võin oma lapse üle sügavat ja siirast uhkust tunda, sest minu noormees on paras taibu. Lisades rajale veel erinevaid jõulukingitusi, saime me sinna lausa valgustuse ja heli. Ma räägin, tark poiss ja suurepärane raja komplekt.
Pole kunagi muret, et mida järgmiseks kinkida. Kusjuures juba rändas lapse idee, et ka lego paneme me raja kasuks tööle. Teise kingitusena saigi ta ju lego, kusjuures needki sai enamus tellitud just kaup24 lehelt. Enamjaolt armastab ta Tehnic Lego, aga meil on ka tavalisi klotsikesi, millest saab ehitada sildasi, aluseid, tugesid, maju kõrvale. 
Meie jõulud olid imelised ja suurepärased ning loodan, et seda olid kõikide lugejate jõulud.


E pood

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.