Avalikult imetamine ja üksikvanemlus on omavahel seotud?

Muud ei ole kui paljad tissid siin ja paljas tagumik seal. Ükstaspuha kuhu sa lähed, kõik kohad on juba nudiste täis ja aina hullemaks asi läheb. Enam ei tee vahet kas astud inimese profiilile või porno saidile. Kõik on avalik ja miski pole privaatne.

Tuli see teema kui kodus kandsin haaremi pükse ja selle all stringe, püksid vormusid tagumiku järgi. Mees oli töölt lõunale tulnud ja palus mul välja minnes ikka pesu ka jalga panna. Alguses ma aru ei saanud, vastasin, et mul ju ongi stringid jalas. Ta vastas, et terve linn on nii ehk naa neid pepuvahesi täis (noori ja vanemaid kes kannavad tagumikku paljastavaid riideesemeid). Nojah, seda märkavad tõesti mehed ja korra jäin hoopis mõtlema oma suurele tagumikule ja tundsin veidi häiritult. Siis jõudsin peas arusaamale, et küll ma oma algse kanni tagasi saan ja vastasin mehele, et polegi kavas tänase sombuse ilmaga kaugemale minna kui kuuri puudele järgi. Vastuseks sain tore, pole vaja, et kõik mehed minu keha sama hästi teaks kui tema. Olgu, see oli armas, sest ka mina pole jagaja tüüp ja ma ei käi väga paljastavates rõivastes ringi. Kunagu pubekana vast ikka sai sääri näidatud, aga hetkel pole ka mida väga demonstreerida tahaks ja seda ei teinud ma ka enne laste sündi. Olen alati oma kehast lugu pidanud ja seda vaid oma mehele hoidnud. Kunagi lootes, et tuleb prints valgel hobusel kellele ma ennast kingin ja kellega igavesti koos elame, kuni surm meid lahutab. Nüüd on prints olemas ja pere koos temaga.
Õhtuks kui mees koju jõudis olin ma oma mõtetega selle teema ümber tiirelnud juba mitmeid tunde.
"Kuule, kas sa oleksid mind vaadanud 8 aastat tagasi kui oleksin olnud miniseelikus ja sügava dekolteega?"
Ma sain küll veidi hämmingus pilgu ja noogutuse.
"Kas sa oleksid ka siis minuga pere soovinud?"
"Mida sa nüüd minust välja pigistada tahad?" sain ma hoopis vastuseks.
"No ma olen mõelnud, et kui ma oleks sama paljastav nagu need naised kellest lõuna paiku juttu tegid, kas sa oleksid mind tõsiselt võtnud või vaid silmailuks pidanud?"
"Ausalt?" sain veidi häiritud tooniga vastuse. Ja tema minult innuka noogutuse.
"Ega vist, oleksid tundunud ühiskasutatavana." 
Vat ma ei osanud muud vastata kui lasin mehel oma töllakile vajunud lõua tagasi üles tõsta. Sain kallistuse ja küsimuse, et kas süüa on midagi. No ma teadsin, et ta ei viitsi enda jaoks tühisel teemal edasi keerutada ja ma ajaks ta lõpuks oma "lolli" jutuga närvi. Ta nimelt ei ole parim enese väljendaja ka. Nii ma siis sorasin oma mälus ja tuli meelde see kui ma kiiruga poega imetama pidin ja ta lihtsalt jope hõlmad lahti tegi ja minu kohale kummardus, varjates meid täielikult. Tollal seletas ta mulle seda nii, et last häirib see inimeste sagimine ja teda minu paljastatud rind. Olin tänulik ja tundsin end armastatuna, sest harva kui ma näen, et ta veidi armukadedust välja näitab. Isegi kui see otsene ei olnud, siis ikkagi varjas ta mind teiste eest, unustamata ka samal ajal beebit.
Kunagi sai ka blogipostitus tehtud naisest, kes mehe kõrval jalutades tissi poolel teel keskuses jalutades välja tiris ja alles 3 või rohkem kauplust, alles mehe sülest lapse võttis ja sinna otsa pani. Minu mees otsis pilguga tühja kohta ja kui mööda saime, siis ütles, et kui ära sünnitan, siis proovigu ma vaid nii teha! See küll oli naljaga tal öeldud, aga mõte oli ikkagi tõsine. Ka mina olin häiritud.
Seotud kujutis
????
Olen ka varem kirjutanud, et valikul ja avlikult on vahe. Need kes seda kuulutavad kui püha söömaaega, kisuvad ikka rinda paljaks ja teevad seda demonstratiivselt, püüdes kõigutada neid, kes arvavad, et võik olla kas kaetud või püüda leida mugavam ja varjatum koht. Kas see on osa sellest, et noortel on pea tutid ja tissid koguaeg paljad? Liibuvad riided, mis kujutlemiseks ruumi ei jäta, sest pea kõik on naguinii näha? Aina paljastavamaks meie ühiskond muutub. Oma keha ei  pea keegi enam privaatseks või isiklikuks.
teenage girls skirts style

Olete te mõelnud, kui tõsiselt võetavad sellised naised meestele tunduvad? Kui ka paari sõbra arvamust uurisin, siis siiski sain vastuse, et kergesti kättesaadavad ja no pere? Arvati, et selline paneb peagi juba uuega nelja tuule poole ajama. Seega vist pole tõsiselt võetav ja pere luua ei taha inimesega, kes ka suhte ajal paljastab end liialt, sest kelle jaoks sa seda teed.
See on minu arvamus. No ja väikse ringi põhjal tehtav järeldus. Aga usun, et nii mõnegi osas on tõsiselt võetav, sest kui jääd sellest ühest ööst või kiirsuhtest rasedaks, siis alati ei vea, et leiad mehe kes sind tõsiselt võtta suudaks.
Ja ma pooldan avalikult imetamist, aga mitte avalikku demonstreerimist, et ma imetan kus tahan, kuidas tahan, nende juures kelle juures tahan. Avalik on avalikus ruumis, vb seljaga rahva poole või imetamisriietega. Pildiotsingu liiga paljastav tulemus
Ning millal noored inimesed taas austama hakkavad oma keha ja selle väärtust. Tänapäeval võetakse kõik riided paari laigi nimel seljast, aga ka ilma läikideta saab elada. Kui sul on ka juba pere ja lapsed, siis ongi sul juba kõige tähtsama laik olemas, sinu mehe. Muidugi on teie kehad ilusad, aga ka hästi istuvates ja viisakates riietes on see imeilus ja kadestamast väärt. Ning iga ilane mees ja mõtle kuidas auku end pressida, vaid kuidas see enesekindel ja kaunis naine vallutada.

Imetavatele emadele niipalju, et imetamine peaks olema loomulik, mugav, pühendunud tegevus, mitte avalik praalimine või demonstreerimine, koha kätte näitamine, eputamine.
Pildiotsingu breastfeeding publish tulemus


Pildiotsingu breastfeeding publish tulemus

Pildiotsingu breastfeeding in public tulemusKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.