Gaasivaludes beebide emmedele

Iga ema kelle beebi seda valu läbi teinud on teavad mida tähendab lohutamatu ja hinge kriipiv nutt. Pikad kussutused ja silitamised, millega saad vaid vaimselt toeks olla. Oled muutnud oma toitumist totaalselt või juba nälginud, iga otsing annab nii palju vastuseid, et targemaks sa sellest ei saa, aga ahastusse viib küll. Kas ma tean tänaseks lahendust?
Seotud kujutis

Päris lahendatav see mure ei ole, sest mida iganes sa sinna pisikesse suhu ei topi, et valu vähendada, need õhumullid seal sees ise läbi soolestiku ei aihtu ja pepu kaudu nad välja tulema peavad. Gaasirohud üldjuhul ei tee midagi, valu nad ka ei leevenda, sest õhk on õhk ja nagu enne sai mainitud, väljuda saavad nad ikka avauste kaudu.
Minu lahendus ei ole mingi kõrrega pepu sörkimine. See oleks vb olnud lahendus mu esimese lapse juures, aga siis ei suutnud ma küll midagi sellist teha, isegi kui ta põrguvaludes nuttis. Olgu see väike auguke vaid neile endile ja sinna sai vaid valuvaigistavaid küünlaid aeg-ajalt pandud, sedagi suure süümepiinaga.
Sandra on algusest peale lihtsam olnud, seega olen ma ka ise rahulikum ja on olnud aega eksperimenteerida. Nt ei kannata minu tibu leiba, seega on otsene seos siiski minu toiduga olemas, sest ma reaalselt nägin mida ta läbi pidi elama peale seda kui olin hommikul 2 viilu leiba söönud. Ma olen proovinud läbi igasugused gaasirohud ja lõpuks kõik sinnapaika jätnud. Pojaga ma ära jätta ei julenud, sest ta nuttis niigi ööpäevas kokku 15h ja ulme oleks olnud sedasi riskida. Nüüd kinnitan, et gaasirohu andmine ei muutnud meil midagi. Aga siiski miski muutis ja seda ma ka kiita tahan. Samuti kinnitas perearsti õde, et see on ka ainuke millel on gaaside leevendamise osas seos leitud ja see on fakt.

Mis see on? Väike pisike mõmmiga tuub mida ma katse põhimõttel eile lapsele ei andnud. Arvake mis? Sandra nuttis poole ööni valudes ja mul oli süda paha ja pisarad silmis, sest muidu ma teadsin, et ta on rahutu kella seitsmest kümneni. Raskem periood on alati peale kaheksat, poole üheksa kanti kui ta kaka koos purinaga välja laseb ja nii need uitama jäänud mullid talle kõhus liiga tegema hakkavad. Või jumal teab mis neile liiga tegema hakkab, aga aitab leevendada RELA DROPS!
Kuid see pole ainuke asi kuidas sa aidata saad. Sandraga olen ma proovinud erinevaid
JA nii nagu ALATI, kõik inimesed on erinevad! Beebid ei pruugi minu avastusele samamoodi reageerida! Ära kasuta liigselt jõudu, beebi on pisike ja kergesti siiski purunev, kui valesti ja kõvasti vajutada või suruda!
võimlemisvõtteid ja leidnud gaaside väljutamiseks selle õige. Ma panen ta selili maha.. just nimelt selg vastu maad/voodit/diivanit ja panen jalad pm nagu oskamatusse rätsepa istesse, hoides neid koos säärtest ja vajutades õrnalt vastu kõhtu, samal ajal toetan teise käe sõrmeotstega pepu poolt lähenedes lapse sabakondile ja tõstan pepu maast lahti, samal ajal surudes sääred lapsele vastu kõhtu. Nii näeb ta välja nagu väike pesapall, aga puuksud hakkavad väljuma peatselt. Vahepeal teen kellaosuti suunas ringe kõhule 10-15tk ja kordan painutamist. SEDA TULEB TEHA VEIDI ENNE GAASIVALUDE ALGUST VÕI PÄEVAL, MITTE VALU AJAL! Valu ajal võib proovida, aga üldiselt teeb see rohkem haiget.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.