Apteegi beebipakkidest

Markuse ajal oli ainult Benu pakk ja kuna kolm aastat tagasi oli pakk väga asjalik ja poole beebiapteegist sain ma sealt, siis ei soetanud ma väga midagi lapsele ette. Nüüd Sandra ajal oli võimalik saada ka Apotheka pakk. Markuse ajal oli meil pakis nt saialilletinktuur, D-vitamiin ja tsinksalv, samuti oli seal nibukreem, ninatilgad. Ma enam ei mäleta, mis seal veel täpselt oli, aga igal juhul sai kõike kasutatud. 

Benu paki tõime me kohe koju kui lapsega haiglast tulime, Apothekaga on sul tellimiseks vaja lapse isikukoodi ja selle saad siis kui lapsegi rinnale. Seega sain ma selle mõned nädalad hiljem, sest olgem ausad.. väikse beebiga rännata ei taha.. veel vähem apteeki kus kõik haiged oma rohtusi käivad välja ostmas. Aga kui juba Apotheka pakile järele läksime, siis oli juba Benu pakiga seos ja teadsime, et mida vaja apteegist täienduseks osta. Nt valuvaigistavad küünlad. 
Pakki saada on ju alati lahe ja sees hakkab väike laps jalalt jalale tammuma, uudishimu on suur ja nii ma kipitasin Benu pakiga, et mees ka tuleks ja saaks sisse piiluda. :D Apothekaga ootas ja kipitas mees, et saaksime koos sisse piiluda. Paraku pidime me sellel korral tõsiselt pettuma. Mitte ahnuse mõttes, lihtsalt varasemast oli ju hellitaud ära, et sai seda ja teist, aga sellel aastal oli rohkem paberipahna kui kasutatavat kraami. Aluslinad on muidugi kasulikud ja mähkmed leiavad ka kasutust, ühe aluslina ma kasutasin enne ära kui Apo paki sain, seega seda pildil ei ole. No ja raua puudust mul ka polnud, aga siiski on see kasulik kui oled ved palju kaodanud.. kuid olime haiglas piisavalt kaua, et taastusin ilusti juba seal. Muidugi on seda raua siirupit seal pool täiskasvanu päevasest soovitatavast kogusest, seega kasutan ma neid oma lapse peal, sest Markus on meil selle raua alumisel piiril. 

Apothekaga oli natuke huvitavam, sest karp oli väiksem ja ääreni nodi täis. Sai ikka surfatud, kuid tulemus oli siiski sama.. igasugu voldikud ja reklaam mida sa postkasti endale ei soovi, aga näed siis, apteeki marsid lausa kastitäiele ise järgi. Natuke oli seal ikka rohkem, nt nibusalvid ja igasugu kreemide testerid, samuti lapse pesugeel. Üllatuseks oli seal teine 10ml pudelike rauasiirupit, et oleks kahega kokku täiskasvanu kogus. Aga jääb ikka pojale. Hanerasvad mis mõlemis olid ei leia meie peres paraku kasutust. Kunagi sai ise ka soetatud ja ka see seisab kusagil.. nüüd 2 notsikut sellega juures. Paraku pole vanakooli tarkus end meie peres ära tasunud ja rohkem ma lapsi sellega ei möksi. 

Kuid tasuta saad, siis ära vingu. Kuid kui inimesed neid välja toodud asju ei ihka, siis pole mõtet ennast nende karpidega vaevata. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.