Minu nädalavahetus mõrvade, püsside, kiljete, karjete ja siavormi ning mannavahu keskel

Auhinnaloosini on jäänud ka vaid leotud päevad. :)Üks mõnus nädalavahetus kodus. Tuhkruplika toimetab mööda elamist ringi, tuba on saiavormi lõhna täis. Markus magab mõnusat ''mina olen veel väike'' lõunaund. Maanus istub kõrval arvutis. No ja mina trükin blogisse.

Hetkel on toad no... enam vähem.. vist korras, sest tegelikult pole lihtsalt mänguasjad keset põrandat vaid üksteise otsa laotuna mänguasjade kirstu peal. Pliiatsid ei ole mitte oma kotis vaid kriibivad silma tahvli all oleva laua peal. Tahvli all pean ma silmas päris kriidi ja markeri tahvlit. Legokast on lükatud seina äärde, sest peale koristamist ei lubanud ma lapsel seda ise riiulisse tõsta, sest selle suure maakera meenutava kehaga ma uuesti lego taga ajada ei viitsi. Telerist jookseb minu kanad IDx ja puhta mõrvad.

Just ennist oli maja kisa ja karjeid täis, sest me ajasime mööda elamist last taga, sest tal oli vaja süüa ja pesta, vetsu ja tuttu minna, aga tema nii ei arvanud. Seega kui laps voodis, siis kuulasime me läbi seina tervelt tunni kuidas ta oma kaisuloomadea jutustab. Hea, et elav fantaasia, aga kas alati ka see nii tore on. Igal juhul.. lõpuks ta magab ja minul keerlevad peas mõtted, et mida head süüa teha. Ju ma ikka ahjuliha teen kuigi eile oli ka ahjuliha. Lihtsalt liha annab nii erinevatel viisidel teha, et vabalt saab teha vahelduseks lihale liha. :) 
No saiavorm oli mul hommikul mehele plaanis teha, aga kohe kui mina oma kaks karku alla ajasin voodist, siis laps tormas oma multika tagant ja kaksiratsa kohe issile kukile. Seega ei saanud ma vägilast peatada ja ta äratas ka meie pere suure lõvi üles. Siis ma avastasin, et meil polegi saia, just siis kui olin eisest vormist kõik viimsegi mustuse välja pesnud ja korralikult võiga sisse selle uuesti määrinud. Seega jätsin ma selle mõnuga lauapeale, et küll ma pesemise asemel sinna sisse ikkagi midagi teen ja lõpuks sai ikka saiavorm sinna sisse tehtud lõuna ajal. Meie lõuna on ala kell 2 päeval. ;)
Pildiotsingu msi tulemusKui ma poja tuttu panin, siis võitlesin ma hiiglama suure kiusatusega, et kas minna ja kobida ka uuesti teki alla või pugeda mehe kaissu diivanil. Lõpuks võitis see mida vähem ette tuleb ja ma ronisin mehe kaissu. Kuna ta ostis endale hiljuti minhi hüüüüüber läpaka, siis avastas ta ka mingid relvamängud taas. Tegelikult sai mängude järgi lausa läpakas valitud ja suure rõõmuga ka koju toodud. Ja mina kes pole veel teda kunagi hasartlikult mõnd mängu mängimas näinud lasi igast foorist rohelist talle. Ainuke mida ma pidurdada püüdsin oli uue nutiseadme hind, sest olgem ausad, paljud kaaluvad kas raatsivad auto peale 2000 panna, tema kaalus arvutit??? Kui ta alguses seda mulle tutvustas ja lõpuks mainis, et maksab palju, siis lõi tuluke pähe, et noh.. jah.. 800 vaesemad jälle, aga ei sellel oli 1 ka veel ees. Siis oli küll per*eli kukkumise koht ja ma tegin kurja häält. Vähe sellest, et ma mänguritest lugu ei pea ja veel vähem nendest mängudest, mida tema harrastab. 
Ausalt, ma maksaks seda raha pigem lasketiirus käimise eest kui arvutimängude, aga olgu, las ta siis naudib seda mida ta siis naudib, seni kuni see mulle pinnuks silmas ei ole. Diivaniloomaks see mees siiski muutuda ei suuda, seega eks näis, mismoodi temal see kirg väljendub. Kui mina ja laps nurka ei saa visatud, siis mängigu. 
Vahel ma mõtlen, et mul endal oleks ka seda pingemaanduskohta vaja, aga ma ei tea tõesti, mis see oleks, sest kõik, mis mul peas keerlevad on samuti kulukad ja riskiga. No ja siis ikka kui enda sissetulek kesine on, siis tahad, et hobi ju sisse tooks. Aga see selleks... mul on minu hobiks minu pere ja lapsed, mees, söök ja loom, ning kõik vajavad aeg-ajalt midagi ja seda saan ma siis ka pakkuda. Olgu see jalutuskäik tuhkruga metsas, lapsega mänguväljakute avastamine või mõnusa õhtusöögi kokku kruttimine. Blogi on minu hobi ja nagu ei ole ka, sest reaalselt käib see nii kiiresti kui ma oma mõtted välja tulistan, ning samas tunnen ma kohe ka süümepiinu, sest selle tunni või paar oleks võinud ma ka õues midagi füüsilist teha. Varsti on mul uus beebi ka ja oh jummel, ausalt, ma ei tea, mis saab või saama hakkab. :D Siis saab minu tööks laste omavahelise sideme kasvatamine, laste endi harimine ja õpetamine, suunamine jne.
Peale selle on meil plaan veel üks laps saada ja selle saame me õnneks lihtsamal moel. Me võtame oma tuhkrupreilnale sõbra kõrvale ja me kõik ootame seda aega ka kannatamatult. :) Eks näis, siis beebi ka veidi vanem ja ehk ikka suudan ka kutsika oma käe järgi välja koolitada. Sest jumal hoidku meie pere selle eest, et loom laual käima hakkab. Juba mõttes tuleb okse kurku. 
Aga see minu päev oligi, sest peagi ajan ma oma uinuva jõmmu üles ja viin õue välja elama, siis saab jälle riideid kraamida ja põrandaid pesta ja last pesta ja kõike pesta mida pesta annab, kui me just ei leia suunda mõnda basseini ja saunadesse või lihtsalt kusagile sauna. :) 
Ilusat nädalavahetust teile, muide, loos ka veel käib, tasub osa võtta, sest on mida võita. ;) No ja homme on see minu sündimise kuupäev, ehk homme saab minust veerand sada. :P
Ah.. mingi aeg.. nt mingi teisipäev lähme me mehega ka Vspad testima. Ja see on niiiiiiii vinge, et ei jõua ära oodata. Pildiotsingu v spa tulemus

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.