Kas märtsi beebi tahab juba jaanuaris maailma näha???


Juba teist päeva ei tunne ma ennast hästi. Pea käib ringi ja mulksub üles pidevalt. Kõhus on teravad valud ja selleks, et istuda normaalselt on vaja ikka sättida ja sättida ja ikka on valulik. 
Pm ma siin kiigun haiglasse mineku mõtte ja gaaside pähe määrimise vahel. Sellise toreda valuga ma nüüd siis passin, kontrollin oma kõhuelaniku liigutusi ja uurin aga mööda ''tarka'' netti ringi, et mis oleks mõistlik. Kui mul poleks vaja selleks pooltsadat km sõita, et kontrolli minna, siis oleks ma vast juba ära käinud. Teiseks ma kardan seda Rakvere haiglat nagu pidalitõve. Juba mõte, et ma pean sama läbi elama mis kolm ja pool aastat tagasi tekitab judinaid ja liialdamata, mul kisub otsaesise külma higiga kokku kohe. 
Teisest küljest on beebi kõige olulisem ja ma lähtun hetkel temast. Niikaua kui ta liigutab tavapäraselt ja mu valud põlvi nõrgaks ei kisu ma ka püüan seda olukorda seedida. Ehk ikkagi need supergaasid millega mind õnnistatud on, aga mida ma pole loodud väljutama kui toalett ette ei jää. Kuna viimane trimester käsil, siis tundub loogiline, et kõhus jääb kitsamaks, emakas surub kõik organid sinna ja tänna ning tekitab omamoodi ebamugavust. Aga kas valusi peaks tekitama? Eelmise rasedusega olid jah ka emaka venimise valud, selline päevade valu tüütas mind, nüüd valu paremal pool kõhus. 
Usutavasti midagi hullu ei ole, aga väsitav igal-juhul. Tänase öö püüan üle elada ja kui homme ei ole parem, siis kindlasti ma sinna emosse ka suuna võtan. Aga ma pidin selle koorma siia maha trükkima, sest see vaevab mu aju ja hinge. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.