Auhinnaloos oma parimate vahel. 2 auhinda 2 võitjat

Kuidas osaleda?
Nagu ikka
  1. Like minu FB lehele SIIN,
  2. Kommentaar kumba soovid FB postituse all,
  3. Jaga ka teistele FB postitust


Kuna ma olen ise suur SebaMedi fänn. Ausalt olen, sest kunagi kui vistrikega võitlesin, siis oli ainuke toode, mis tõesti toimis. Kui mul poja sündis ja me saime stardika, siis oli see nagu jumalakingitus, sest lõhn on neutraalne ja toode jätab lapse naha puutumatuks ja kaitseb seda. Seepärast otsustasingi, et kui minu lugejate seas on värskeid emmesi, siis kindlasti sooviksid nad seda komplekti saada.


Komplekti kuuluvad:

1. Leelisevaba lasteseep 100 gr2. Lastešampoon 150 ml3. Laste huulepalsam
4. Laste vannivaht 200 mlSebamed Baby sarja tooted sobivad väikelapse nahahoolduseks, kuna kaitsevad lapse õrna nahka:
- dehüdratsiooni
- mürgiste ainete
- kuuma ja külma
- mehhaanilise stressi (hõõrdumise)
- UV-kiirguse
- patogeensete mikroorganismide eest.

Sarja toodete pH-tase on 5.5, mis aitab lapse loomulikul naha kaitsebarjääril väljaareneda ning säilida. Sebamed Baby sarja tooteid sobib kasutada vastsündinute ja väikelaste nahahoolduseks. Kõigi toodete toime ja sobivus on dermatoloogliselt ning kliiniliselt testitud.

Teine tore pakike mille ma ära kingin on Macatamia Oil Extract.
Kuna mul ka endal need tooted vannitoas seisavad, siis tean mida välja loosin. Ja ausalt, suurepärased on! Mulle lõhn ka nii väga meeldib, et isegi sellele mõtlemine juba kutsub uuesti pesema.
Vannituba on alati olnud minu pühapaik ja OMMM koht. Meeleldi istuks ja naudiks seal oma tooteid ning määriks ja möksiks end sisse tuhat korda, aga paraku kõik, mis mulle meeldivad on natuke keskmisest kallimad tooted, seega see arutu möksimine jääb ära. 


1. Intensiivselt niisutav seerum Macadamia Oil Extract Hair Treatment, 50 ml
Macadamia Oil Extract Hair Treatment on mõeldud kõikidele juuksetüüpidele. Rikastatud E-vitamiini ja makadaamiapähkliõliga, mis niisutavad, toidavad, värskendavad ja kaitsevad juukseid kahjulike keskkonnamõjude eest. Juuksed muutuvad pehmeks, läikivaks ja terve alistuvad.
2. Niisutav šampoon Macadamia Oil Extract 400 ml

Macadamia Oil Extract sampoon kaitseb ja niisutab kuivi ning kahjustatud juukseid. Aitab taastada juuste pinda ja annab neile elastsuse. Annab juustele pehmuse ja sära. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.
3. Kehavõi Macadamia Oil Extract 250 ml

Macadamia Oil Extract kehavõi on rikastatud makadaamiapähkliõliga, mis toidab ja niisutab nahka, annab nahale ka sileduse ja pehmuse. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Loosimine toimub 20.02.2017 kell 20:00, päev pärast minu sünnipäeva. ;) 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.