Kuna nüüd tuleb sünnipäev ja beebi, siis mida mul vaja oleks?

Naljakas, et ma mõtlesin alles 4 aastat tagasi, et jumala eest mina lapsi ei taha. Vb kui kolmkümmend saan, aga ma kahtlen. Eelistasin oma avatud tiibu lehvitada ja elus ringi liuelda ning pilt lastest, segamini toast ja kraanikausi täiest nõudest, koduloomast ja pereelust oli nagu puur. Nüüd saan 25, ootan teist last ja ometi on kolmekümneni veel tervelt 5 pikka aastat veel. Ma olen uhke oma poja üle kes on ülimalt tubli ja tragi ning armastan oma pereelu väga.
See ei tähenda, et ma armastan segamini tube, kleepuvat lauda või nõusi, pesemata pesu ja tuhkru liivakasti, aga ma armastan seda armastust mida mu kodu täis on. Ma armastan seda soojust ja rahu ning oma tiibu sirutan ma ka kui võimalik, sest see vabadusejanu ei kao ka kusagile.
Igastahes, teema juurde naastes, ma saan 25. Kas ma pean sünnipäeva? Ma pole kindel. Aga beebi mul sünnib ja teda vaatama tulevad ikka kõik lähedased inimesed ja sinna ma küll kätt ette ei pane, sest ma tean ise tuttavate laste läbi, et see lapse sünd on suur asi. Nii tilluke beebi ka veel, et kõik tahavad ikka näha ja katsuda teda. Eks sellega saa ka oma jant olema, et mis ja kus ja kuidas, aga sellel aastal ma vähendan katsikule tulijate koormust.
Kuna mul on nii palju asju mida ma tahan ja ihkan, aga samas on veel igasugu asju mida osta vaja ja tahta, siis panen üles mõned soovid, et siis lihtsam oleks. No ja ärge põdege! Ma ausalt uut maja või autot ei palu. ;)

Nt jäi mulle silma selline üliarmas lehekülg nagu haldjakodu.ee ja sealsed beebide voodipesukomplektid, mis on beebi osas läbi mõeldud.
No ja ma palun seda ka, et ma tean, et mul tuleb tüdruk, aga ma tõesti ei arva roosast väga palju, seega proovime siiski vältida neid üleni roosasi ja satsilisi asju. Las nad olla mõne roosa mõmmi või lillega, aga mitte üleni roosamanna. Ausalt, mul tõusevad ihukarvad püsti kohe sellele heleroosale mõeldes, mida kõik beebitüdrukuga samastavad. Mulle pole lapsest saati roosa muljet avaldanud, nüüd olen ma leidnud, et neoone on ilus, aga siiski väheses koguses.Siis see imetamispadi. See teeks minu elu ja beebi elu ülimugavaks, aga ma kahtlen, et hakkan seda ise soetama, sest ikka ja jälle jõuan ma ostuga selleni, et kõik tekid ja padjad kodus ajavad ka asja ära. Seega oleks see üks asjalk kingitus. :)

Kuna uue beebi sünniga teeb Maanus Markusele suurema voodi, siis ei ütleks ma ka kingitusena ära sellest, et mulle minu sünnipäevaks lapse voodipesu kingitakse, üldiselt olen ma siiski lubanud kinkida krabiseva kraami ümbrikus, sest see on tänapäeva mugavus ja tõesti asjalik, sest siis ma saan minna ja vaadata ja katsuda seda mida osta tahaks. :)


Beebi osas ei ütle ma ära ühestki pleedist, tekikesest, voodikattest, beebilinast. Beebile on mul tulevikus plaan soetada ka:

 • kandelina
 • väikseid suu pühkimiseks mõeldud marlilapikesi
 • mähkimisalus
 • looduslikud seebid ja tooted 
 • väikseid sokke kulub ka
 • mütsikesi
 • ah jah.. see soojakotike kõhule KipKep gaasivalu leevenduspadi 
 • hetkel unistan ma ka nutule reageerivast loomakesest kes ema südamelööke imiteerima hakkab. Seega ehk rahustab beebi enne maha kui teine laps ärkab. 
 • autosse beebipeegel

 • ma tahaks ka sellist imukutarvete kotti mis oleks suur ja seest nagu kärg (ei pea vankri külge või hälli külge käima, pole oluline kas kaanega/lukuga vms). Ma ei taha mingit disain värki. Tean, et aliexpressis nägin sellist, aga kas Eestis ka müüakse? Ei taha tellida ja siis kuu pärast mõnda praaki saada. :/
  Pole lukku ja suht prosta, aga praktiline.
Kui endast jälle rääkida, siis MA VIHKAN pakimajandust. St, et ma ei taha jahukotte, makaronipakke jne asju oma kappi ja säilitusanumad oleks super! Kõrged ja palju mahutavad anumad, et ma saan ikka oma 2 kotti makarone sinna sisse valada või vähemalt 1 korraga, peal on ava, et ei pea kaant maha koukima ja saan avada ja valada palju vaja. Hea on kõik jahud ja pudrud ju eraldi panna suletud anumatesse, siis ei pääse mõni putukas/kärbes vms sisse ja ei aja ka välja nagu jahukott ikka tõstes tolmupilvega su puhtusele lehvitab! 
Uhhh.., ja joogiklaasid! Mul on enda ja pere tarbeks, aga kui külalised tulevad, siis hoian kahe käega alati peast kinni ja vean kruusid ja muud totsikud ja notsikud välja!


Ega ma midagi rohkem tarka kirjutada ju ei oskagi. Ülejäänu nagu tuleb kui tuleb ja eks näe kui ta tuleb. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.