Täna ma hakkan kerjama teilt!

Mul on niiiii palju asju, mida ma vajan, aga mille jaoks vaba raha pole. Tegelikult ma upun nende soovide alla ära, sest aeg tiksub kuklas, et varsti ma neid asju juba peaks kasutama ka! Kõik seisab selle krabiseva ja kõliseva kraami taga ja ikka pean mina oma maja penskari arveid maksma, sest ta ise seda ei tee!
Tegelikult ma kerjama ei hakka, aga teen ülevaate asjadest, mida ma tahan enne sünnitust soetada. Muidugi pole seda raha, et kõik korraga endale soetada, aga valida mille ma enne tellin ja ostan on küll raske! Ega see beebi sünd odav pole kui sa pole just mõtlemisega, et saab ka ilma läbi. Markusega sain ma ilma läbi, aga tundsin terve aja puudust! Mõni küll oli olemas, aga sai siiski ruumipuuuduse tõttu maha müüdud, sest pole tõesti kohta kus hoiustada ja oodata, et millal mul depreka ravi läbi saab, et uus laps saada.
Aga millest ma siis mõtlen?
Kuna mul Markusest bodyd jäid alles, siis selga ma saan sellele preilile kindlasti midagi panna, aga alles pole kombesi, sest siis ma laenasin need. No, nüüd on mul kavas osta, mitte uusi, aga ikkagi. Kõige hullem on see, et kõik panevad tüdrukuid roosamannasse ja mul pole kusagilt sellist soliidset kraami leida. Kõik mis meeldivad disainilt on roosad ja kui on ilusas toonis, siis lõiked on kohutavad! Fliisikatega on välimuse osas lihtsam, ainuke raskus on see, et aru saada kui paks see fliis nüüd siis ikkagi on. No ja siis surfan ma poodides ja ikka vaatavad roosamannad vastu. Kindlasti panen ma lapsele midagi roosat selga kui ta tüdruk on, aga ma ei kavatse selle hullusega haiglas pihta hakata! Ma ei taha koju jõudes avastada, et kapp on roosa ja voodi on roosa, riided on roosad ja lelud on roosad, sest iseenesest ma roosast pole kunagi suurt lugu pidanud. Lapse seljas see roosa on nagu.. ma ei tea.. liig! Miski peab tasakaalustama roosat. Aga mis värve ma siis otsin? Helesinist, kollast, valget, halli, kreemjast, must meeldib mulle ka, aga siis ei tohi ta ikka üleni seda olla. Ma panen paar näidet. ;)
Beebidele tehakse üleüldse kauneid asju. Järgmiseks tahaks ma väga imetamispatja!


Tekikesi

makayladesign


lett
LamamistoolOh.. ja hälli tahaks tegelikult ju ka. :D Päris enda oma. :) Võiks madratsiga ikka olla või viitega kustkohast ma sellele madratsi leian. :D 


 Oi.. ja siis nibusalve, imetamisrinnahoidjaid, pandaaz, sidemed haiglasse, mähkimisalus, tegelusmatt, beebikarusell (mitte üles krutitav, mu põrandad ei kriiksu vaid kraaksuvad!).
Huvitav... sai pikk jutt maha kirjutatud ja ma igatsen oma meest ja kallist poja!

Seega.. kui kellelgi on pakkuda ja mitte ala.. 10.- vähem kui poes, siis mina otsin. ;)

Jälgi mind ka FBs

Kommentaarid

 1. bandaaži ma võin sulle lihtsalt anda, mul neid mingi kolm :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. see oleks vahva. :) Üks mure jälle vähem. :D

   Kustuta
 2. Chicco polly swing up on hea valik. Meil oli ja tõeliselt tõeliselt tore leiutis. :) On olemas nii värin, kui kiikumine ja muusika. Ja päris beebidele on väga ilusaid valgeid ja kollseid riideid saada. Pigem juba suuremate lastega probleem, et poistel siis sinine ja tüdrukutel siis roosa. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks ma pean rohkem otsima ka. :D Nii ehk naa ma lõpuks pean roosa selga ajama, aga ma luban natuke oma sisemisel lapsel jonnida, sest kõik on roosas. :D

   Kustuta
 3. http://www.sportsdirect.com/puffa-snowsuit-baby-girl-319177?colcode=31917784

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.