Kohutav õudusunenägu!


No ma olen ikka kiidelnud, et mul pole veel midagi halba olnud rasedusega. Pole oskendanud sedasi nagu teised, pole kehv magada. Pole näinud midagi idiootset unes.
No enam ma sellega kiita ei saa, sest eile öösel ärkasin külma higi ja pisaratega keset ööd. Olime lapse sünnpäeva pidanud ja nautinud õhtut pere seltsis. Sõime kooki, mängisime, lollitasime ja kui lapse olime magama saatnud, siis käisime ja imetlesime oma kolmeseks saanud maailma imet. 
Teine põnn sees aina andis oma kohalolekust jalgade ja kätega märku, ning nii me mehega koos telekat vaatasime, mõlema käed kõhul beebit silitamas. Aga nagu rase ikka, siis olin ma surmväsinud õhtuks ja vinnasin lõpuks ennast voodisse ära. Uni tuli ruttu ja magus oli see ka. Keset ööd juhtus lapsel üle pika aja äpardus, sest eks koogi kõrvale sai ta ikka liitri jagu vast piima ja mahla joodud, ning nüüd saabus minu etteaste. Keset ööd kerisin end voodist välja, kuivatasin madratsit, vahetasin voodipesu. Lõpuks ma uinusin kui laps oli magama jäänud ja siis algas kohutav unenägu:


'' Ma olin viimaseid kuid rase, muretsesin nagu ikka, et kuidas ma Tallinna ikka siit sünnitama jõuan. Kuidas ma märku saan, et nüüd on aeg, sest kui valud algavad, siis ma enam kohale ei jõua, sünnitaksin enne Tallinna autos. Mees oli tööl, kusagil komandeeringus, mul hakkasid valud, ma helistasin, aga ta ei jõuaks. Seega ma võtsin ise tee ette ja sõitsin kohalikku haiglasse. Astusin vanadest lagunenud ustest sisse ja värvi kooruvate seinadega ootesaal võttis meid vastu. Vanemad õed tulid uurima, et mida ma tahan. Kui sai selgeks tehtud, et sünnitama, siis lükati mind vanasse, imeliku välimusega ratastooli. Kõik kinnitasid, et mul on aega ja lubasid mu toaletti. Ma ei tea paljud on vanu toalette näinud? Sellise kõrge, kitsa potiga millel on U kujuline prill-laud, istud, siis jalge vahel on ava. No ja siis ketist tõmbad vett peale, mis kusagilt lae alt siis suure kolinaga alla hakkab tulema andes sellele piisava hoo, et pott puhtaks loputada. 
No igal juhul, mina seal istusin, arvasin, et pissin, aga midagi kukkus potti. Kui ma sinna vaatasin, siis hakkasin karjuma ning enne õdede saabumist olin jõudnud sinna sulpsanud asja välja võtta. Kui õed minuni tulid, siis olin mina toaleti põrandal põlvili ja minu käte vahel oli lapse käsi. Jah saate õigesti aru, ainult käsi (unes oli see ebaloomulikult liiga suur muidugi). No ja siis ma üles ärkasin- higine, pisarais ja lõõtsutades. 
Kust kuradi kohast sellised unenäod tulevad? Õhust või? 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.