Kes kur*t sedasi loomi ja lapsi hülgavad????!!!!

Jälgi mind ka FBs


Ikka ja jälle kui ma selle neetud FB lahti teen, siis viskab mulle vastu vahtimist looma kes on tänavale heidetud! Nüüd jälle loen, et keegi kastiga rotid tee serva visanud. Kuna mul endal olnud need imelised loomad, siis tegi see eriti haiget kohe! Kuidas sa oma pereliikmed sedasi hülgad? No ja siis vaatasin ma seda kuramuse saadet kus lapsi lapsendavad suvalised inimesed ja müüvad neid!
Tallinna varjupaik palub tähelepanelike inimeste abi! Kui keegi nägi pealt või teab, kes antud kodurotid pappkastiga, mida ümbritsesid jõulutuled, hülgas Rannamõisa teele, oleme info eest väga tänulikud! Ootame teie kõnet numbrile 5141431

10


Miks nii tehakse, kas tõesti on see maailm meie ümber nii inetu? Kuidas sellised asjad juhtuvad? Miks keegi midagi ette ei võta ja kui võtab, siis miks ei reageerita? Seaduseid tehakse vastavalt oma rahakoti vajadustele, aga see, mis toimub on nagu maha maetud!
Lapsed on perede käes kus neid pekstakse ja kus vanemad ei tee muud kui lõhuvad, joovad ning peksavad. Loomi saab käsitleda nagu asju, tahan, siis võtan ei taha, viskan minema. Keegi ei hooli, need ju vaid loomad. Minu loomad pole lihtsalt loomad vaid täisväärtuslikud pereliikmed, kellele pakutakse võimalikult head elu. Ma olen targemaks saanud ja mõistan omast kogemusest, et on väljapääsmatuid olukordi ja sa oled vahel sunnitud kellestki kallist loobuma. Õnneks on loomale lihtsam uus ja armastav pere leida, aga lapsed kes hüljatakse või maha jäetakse kusagile kasvavad üles kurbuses ja igatsuses. Vähe on neid süütuid hingesi, kes saavad oma kodu ja inimesed keda pereks nimetada. Paljud elavad vahetuvate töötajate keskel juba imikust saati ühika elu.
Hiljuti lugesin lugu kus naabrid teevad koera pärast inimeste elu põrguks, sest väidetavalt kõik kardavad ühte looma. Ometi suurimal kartjal endal on loom, kes sõna ei kuula ja arvatav hirm on sellest, et teisel on nii tublid ja head loomad, et tema oma võib neid purema kippuda. See on lausa haige maailm, aga meile meeldib klappidega ringi joosta ja roosamannas elada. Tegelikkuse ees pistame pea liiva alla ja loeme ussikesi kokku, viriseme ilma ja muu üle.
Karjuvale ja ahastuses lapsele ei minda appi keset poodi kui ta ema on kokku varisenud. Kolmene peab ema ümber nuttes ringi käima ja annab oma jõust kõik, et teadvusetut emmet üles äratada ja tõsta. Kõik vaatavad, ohhetava, ahhetavad, aga meil pole võimu midagi muuta ja teha. Kui ma seda videot nägin, siis olin ahastuses ja nutsin, silitasin lapse kujutist ekraanil ja tundsin vere maitset nutust suus. Sest kõik filmisid ja vaatasid, aga keegi ei teinud seda, mida mina oleks teinud- läinud lohutama, haaranud lapse embusesse ja kinnitanud, et kõik teevad ja annavad endist parima, et kõik korda saaks. Su emmet aidatakse!
Leitud Viljandist Männimäelt.
Meeldib
Kommentaar
Posti külge seotud koerast jalutavad sajad mööda ja vaid 1 tunneb huvi, et miks ta nii ebatavalises kohas on, ehk on hüljatud, aga siiski loobub ja läheb oma teed. Su naaber sureb, aga sina eirad maha jäänud kasse. Su naaberkorteris nutavad lapsed, aga sa ei tunne huvi, et kas neile tehakse liiga.
Abivajajaid on nii palju, aitajaid nii vähe. Miks?


"Tahan kiiresti ja soodsalt joorkšir terjeri kutsikat..."
Jah, see toimub Venemaal. See ei ole Lõuna Aafrika. Venemaalt tuleb Eestisse väga palju koeri ja see puudutab ka meid.
Selliseid kasvatusi on leitud ka Lätist, Leedust ja Poolast.
Elisaveta Makarova lisas 5 uut fotot.
Я устала писать красивые объяснения - обоснования стоимости моих щенков. Говорить о труде, заботе и вложениях в любимых собак.
Так что вот Вам иллюстрации о том откуда беруться щенки "подешевле", " для души".
Kui sina tahad aidata, jaga seda. Ehk paneb see rohkemaid märkama ja tegutsema, abikätt ulatama ja huvi tundma. Parem kohe, sest hiljem võib olla liiga hilja! Näiteks nagu see tuhkur kes surnuaias ringi lippas, tänaseks lahkunud on. Ma käisin teda otsimas hetkel mil ta oli elus, aga loobusin tunni pärast, lootes, et ju siis ta leiti. Läksin koju postitust jälgima ja enne pimadat võtsin taas tee ette, võttes kaasa oma karvase pereliikme. Jah ta leidis ta kohe üles.. siin on tulemus...

Seda me ju ei tahtnud, või tahtsime? Kuidas ta sinna sai ja miks teda keegi peale minu ja hiljem veel ühe preili ei otsinud (ka tema ei olnud omanik vaid mures kodanik)?
See ei lähe mul meelest ei lähe meelest video kus näidati selle looma katseid abi saada, aga paraku kodanik, kes filmis, seda anda ei julenud.
Ei lähe mul meelest, et ma ju käisin seal, aga ei leidnud teda, miks? Miks on elu vahel kõige abitumate vastu nii ebaõiglaselt julm? Inimese pärast surra inimeste kalmistul, kellegi haual? Kuidas ta suri ja kes talle nii tegi? Kas ta läks veel kellegi abi paluma ja sai jalaga? See tapab mind seesmiselt!
Samuti see, et ma oma kassist loobuma pidin. Isegi kui see oli ainuõige tegu, isegi kui ta sai hea kodu, siis see ei anna mu hingele rahu! Kuidas ükski ravim ei aidanud ja ma ikka ja jälle allergiaga haiglasse sattusin? Miks muutus see eluohtlikuks nii mulle kui lootele? Vb oli see tema saatus. Vb on tal selline elu mida ta vajab. Kaisununnu nagu ta oli.
Enne kui loom soetada tasub teha allergiatestid ära, sest see, et sul ühe vastu ei ole ei tähenda, et teise vastu seda tekkida ei või!
Natuke minust ja ajaloost.

Meie Kudi

Nüüd vikerkaare taha läinud sõber!

Ka need kaks kallist sõpra olid minuga 3 imelist aastat!

Minu praegune truu sõber ja kaaslane kellata elu ette ka ei kujuta!
Sõber kes uue kodu sai, kuna perenaine ei olnud mitte enam kodus vaid haiglas rohkem tema tõttu.  

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.