Miks kaasa tunda, vb tahavadki üksikemad olla ja tappa saada


Selline teema tuli eilsest kodutundest. Väga vastuoluline reaktsioon on mul sellele, sest mind kohe jäi nii mõnigi koht selles häirima. Nt oli naisterahval koguaeg selline vastik muie näol kui ta rääkis meestest, peksmisest ja laste ähvardamisest. Kas see oli piinlikuse muie ja ta püüdis selle taha ennast varjata, mis on ju ka normaalne või oli ta nii õnnelik, et talle kodu näol õnn naeratas nii lihtsal moel, et ei suutnud oma jutu pointi ise ka tabada. 
Aga mind jäi kummitama 1 küsimus. Miks sa ära ei läinud? Seda küsitakse alati.. miks sa ära siis ei läinud? Aga minul hakkas vasardama peas selline küsimus, et kustkohast leitakse sellised mehed? Ma olen kindel, et on ka erandeid ja tõesti mees muutus paari aasta pärast hulluks klohmijaks ja jobuks vms, aga kuidas te tuttavaks saite? Klubis? Joogistena? Mõnel joomapeol? Kuidas tekkis üksteisele silma jäämine ja millega silma jäädakse? Kuidas sa ise sellel hetkel end ülal pidasid? 
Mind nii huvitab, et kuidas sa saad tuttavaks selliste jõhkarditega, kas saaks selle läbi ka teisi naisi hoiatada või tõesti läheb kõik nii nagu mul peas film käib- naine nappides riietes koos hullavate sõbrannadega, flirdivad meestega ja nii jäävadki nad teisele pundile (meestele) silma kes lähevad joogiste peade ja labaste komplimentidega nende juurde. Naised on meelitatud, mehed poolpaljastest rindadest ja tagumikest lummatud ning asi lõppeb kellegi korteris. Nädala pärast kolitakse kokku, set nii vinge tõmme on ja siis muutub mees armukadedaks, sest tal on siiani su riietus meeles ja tutvumisviis. Sa oled ta armukadedusest meelitatud, sest see ju tähendab, et ta armastab ja hoolib ning mõne kuu pärast on 2 triipu. Sellega mees leppida ei suuda ja elu läheb põrguks. Samas on ka naisi kes ainult provotseerivad ja käivadki end tänavatel ja klubides näitamas jne. 
Kas see ei või olla ohumärk? Vb kolitakse liiga ruttu kokku ja veel kiiremini otsustatakse laps saada, või saadakse ta seepärast, et suhet koos hoida? Ma ei tea, aga meil eile jäi mehega mõlemil segaseks, et kuidas need inimesed tuttavaks saavad ja kas varem.. enne lapsi ei ole mees siis vägivaldne. Usun ka nendesse juhtumitesse kus mees saab julguse naise rasedusest, siis ta ju ometi minema ei kõnni ja hakkab just siis ennast tema peal välja elama. Aga varasemad ohumärgid? Kus need on?? Kas tõesti kõik on kuni 2 triibuni nagu roosamanna? Ja kui ei ole, siis kuidas kurat neile naistele pähe tuleb veel titte tegema hakata? Enamik selliseid peresi on vaesed ja virelevad mõnes mustas korteris kus viina ja õllepudelid vedelevad iga 10cm tagant. 
Ma saan aru, et see teema on tõesti korralikele naistele, kel sellised asjad välguna selgest taevast on tulnud, piinlik ja ebamugav teema ning minu oletused ja näilised süüdistused ajavad harja punaseks, aga kas te ei arva, et teie täispikk ja piinlikusteni aus versioon aitaks  mõnda naist neist koletistest hoiduda? 
See ei ole ju samuti häbiteema sellest rääkida, sest kui naised kellele ma natuke sapiselt vihjan on juba kolmanda sellisega lapse saanud, siis peab ju kusagil muster korduma. Midagi peab ju valesti olema kas tutvumisviisides või naistes endis, sest kuulda mõnda rääkimas, et tal on 5 last ja kõigil erinev isa ning nad kõik olid padujoodikud ja vägivallatsejad, uhh! Siis läheb ka minul hari punaseks, sest miks sa teed need lapsed siia maailma kannatamiseks? Nad näevad ju kodus seda ja mis edasi? 
Mul on siiras ja aus respekt nende ees kes on tõesti sellise mehe seljataha jätnud ja talle oma minevikutolmu peale kraapinud, lapsed võtnud ja asunud elama Oma elu, leidnud vb kõrvale suurepärase mehe ja on õnnelik. 
Miks on mul tunne, et on tugevad ja need kes saavad sellest elust mingi adrenaliini? Mõni tirib kohe ise endale häda kaela veel ja veel!
Palun.. tehke oma suud lahti, sest ma ei usu, et ma ainuke olen kes nii mõtleb. Valgustage neid kes seda ei mõista.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.