Magasin lõunani, mees viis lapse ise lasteaeda, nii unine, et piss tuli voodisse


Muidu olen ma juba kolm nädalat vapralt Markusega kodus olnud. St, et terve aja mil ma olen koduseks jäänud olen ma lapsega toas olnud, sest ta on haige. Mõned väiksemad otsad poodi, et värske õhk kopsu tirida ja jälle tuppa. Kuni tänaseni, uni oli nii suur, et nüüd on voodi lausa märg.
Eile käisime veemõnusi nautimas ja jätsime poja vanavanematega. Ta küll ei rõõmustanud, sest kuulis, et me ujuma ja sauna, eriti SAUNA läheme, kuid siiski leppis ja jäi multikaid vaatama. Meil oli ka üle pika aja tore ja ma sain lõõgastuda nii, et ma ei pidanud mõtlema, et kus on laps ja kuidas ta seal on, kas pean vahetama ja saunast ära tulema või mitte. Ja jah! Ma käin siiani saunas ja jumaldan leili, ma küll olen vähem aega ja päris 100 kraadisesse ei tungi, kuid ma käin saunas! Aga see selleks. Naguinii ma hakkasin jälle üle mõtlema ja tundsin end üksi jäetuna mehe poolt kes sõbraga mööda keskust ringi traalitas ja nii ma lobisesin vanade töökaaslastega ja uitasin üksi. Aga siiski oli mõnus ja koju jõudes me kukkusime voodisse. Enne kui kodulinna jõudma hakkasime, siis muidugi saime kõne, et laps on väsinud ja ootab meid, siis küsis telefoni kaudu ikka üle kas me ka järgi läheme ja kas ikka mõlemad. Tema muidugi kodus magama kohe ei jäänud, meie jäime enne, aga järgmisel päeval ehk täna on lasteaia päev. Ja mees viis sel korral ise, seega sain ma lõunani voodis olla hambad laiali.
Kuid kui end hommikul üles ajasin et laps lasteaeda saata, siis oma suureks ehmatuseks avastasin, et ta on voodisse pissinud. Seega pidin ma peale nende ära saatmist ta voodi pahupidi keerama ja teadvustama, et mind ootab ees madratsi pesu ja selle saja aastane kuivamine. UHHHH!!! Siis keerasin ennast voodisse tagasi ja vajusin sooja pehmesse pilve unne. Ja kui silmad millegi peale avasin, siis oli kell juba 12, pimendav ruloo oli ees ja tuba pime, mitte hämar vaid pime! Nii oleks tahtnud oma nina mehe patja keerata, ta juuste lõhna sisse hingata ja edasi magada, aga kui ta lõunale tuleb, siis ma ei taha seda süüdistavat pilku, et ma pole veel voodistki välja saanud. Eriti kui ta viis lapse ja tooma ka peab, sest minul on psühhiaatri juurde neljaks aeg Rakveres ja siis laste esmaabikoolitus Paides juba kell 18:00. Täna on tihe graafik, sest enne tahan sõbrannaga ka kokku saada, sest ma tunnen, et ma muidu muutun ise ka lapseks, sest ma pole muud teha saanud kui keelata ja riielda kellegagi tervelt kolm nädalat! KOHUTAV! Ma vajan inimese moodi rääkimist oma elulistel teemadel ja need ei ole ainult kodu ja laps. :D 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.