Võida reis helesinise vee ja soojuse juurde

Kes ei unistaks sellisel tormisel õhtul oma jalgu sooja vette pista, või sinna üleni sukelduda. Tunda lainetes loksumist ning nautida helesinist vett enda ümber, sumisevaid ja heatujulisi inimesi kui ka kõrvetavat kuumust oma jahtunud nahal. Ma mõtlen ka nii, aga kuna mina olen võitnud juba oma reisi, siis tahan ma ka teistele head.
Mõtle.. sa ujud soojas vees ja tead kuidas teised tormis ringi liiguvad, külmetavad ja kiruvad, aga sina mitte. Võit seisneb lihtsas liigutuses, nt Raadio Uuno loosib välja mingit paketti AQVA spaas. Kes pole käinud veel, see kindlasti saab elamuskogemuse juurde. Kes käinud on, see kindlasti teeks kõik endast oleneva, et tagasi saada. Miks? Rõõmsad teenindajad ja hoolivad töötajad. Miks ma ei peaks tahtma sellisesse keskkonda minna? Nagu puhkus Hawaiil.

Kuna ma ise seal töötan, siis on see nagu paradiis minule kui uba töötaja nii arvab, nautides oma vaba päeva, siis pole kahtlust ka, et teisedki naudivad meie spaas pakutavaid mõnusi. Meie veekeskus on suurepärane, sest kõik on püütud kohandada vastavalt klientide soovile, meil on hulgaline saunade valik millest minu lemmik on infrapuna ja soolasaun.. niiiiiii mõnus on pärast soojenemist ennast soolaga puhtaks koorida. Mõnus on kontrastvannis solistada või lasta peenikestel veejugadel oma keha masseerida. Ma ei tea.. ise ei näe ma midagi, et meil puudu oleks. Nt hämmastavalt kaunis vaade aknast pargile.. mõnus ujumine välibasseini soojas vees samal ajal kui tuuled ja tormid möllavad. Meil on masseerivad kosed, joad, uduvihm mis ongi nii külm nagu 1 tegelik vihm. Meie ruumid on soojusega kallistavad kui sisse astud ning harva juhtub, et mõni töötaja sulle vastu ei naerata. Võib olla 100 kliente kes neid eiravad, aga kui tuled sina, siis jagub neil ikka rõõmsat naeratust teiega jagada. Ja lainebassein.. kõige ohtlikum, aga samas ka kõige lahedam koht.. oht on kohe kõrvaldatud kui sa teadvustad ennast oma ujumisoskusest, kas sa oskad või saad kuidagi hakkama.. laine tõstab enamike jalad siiski maast lahti. Soovi korral küsi ka tormilaineid.. ja naudi! Kuidas selline fantastiline puhkus võita? Võta vaba päev, paki kompsud kokku ja ongi juba võidetud. Sa võitsid oma peas kõlavad laused: ma ei saa, mul pole aega, ma ei jõua.
Meie ootame sind!


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.