Oma firma

No väikeettevõtlust olen ma õppinud ja äriplaani olen ka juba korra koostanud. Iseenesest pole ju midagi rasket kui kõik õpitav on selge. Ainuke asi mis pole kusagilt õpitav on idee ja oma omaduste võrdlemine. Sa ei saa ideed ja sobivust õpikust. Mina leidsin oma kutsumuse ja tean mida ma soovin. Seega loodan, et minust saab ka peatselt äriinimene.
Ma ei saa rääkida oma kuldsest ja hiilgavast ideest, aga selle sünnist küll. Istusin ma instruktorina oma postil ja olin valmis iga hetk vette hüpet sooritama kui üks vanem ja soliidsem meesterahvas taas allveelaeva meil mängis. Kes minuga koos töötavad, teavad, kellest ma räägin, sest härra on oma vanuse ja lemmik spordi tõttu meie suurim hirm. Iga kord kui ta elava ja tervena veest lahkub, siis mina hingan küll kergendatult ja naeratan talle oma soojemat ja armastavamat naeratust. Samal hetkel kui oli saabunud see allveelaeva hommik, siis tärkaski minu peas idee. Ma teadsin, et see on see mida ma soovin ja selle teostamiseks hakkan ma koguma nii raha kui julgust, et siis oma prilljant lauale käia.
Ma tean, et oma plaani paneks ma oma hinge ja südame, aga kas see on just õige aeg, samas idee ei kannata ootamist ja ma olen ikkagi paindumatu fakti ees, et kas kohe või mitte kunagi. Aga mul on laps kes mind vajab ja ma ei tea kas saan endast 90% muule kui kodule ja perele pühendada, eriti arvestades minu iseloomu ja soovi kõike oma pere nimel teha. Lõppkokkuvõttes oleks ka see pere nimel, sest siis omaksin midagi päris oma, mul oleks sissetulek ja armastus oma töö vastu, kuid samas ka vastutus ja sellised jamad. Seega on mul millele mõelda ja mida karta, mida kaaluda ja millest unistada. Kuid idee on hea ja ehk homme või järgmine nädal suudan ma ennast kokku võtta ja oma esimese sammu astuda. Ehk peagi.. varsti.. ma ei tea. :D
Väga lahe postitus kus kokkuvõttes te ju mitte midagi teada ei saanudki kui seda, et ma olen oma otsusesse armunud, aga ebakindel. 

Kommentaarid

  1. Väga tubli oled Kristel, et oled otsustanud midagi ise tegema asuda! Ettevõtlike noori oleks meile rohkem tarvis! Olen isegi proovinud aga muus valdkonnas. Minu puhul see lihtsalt ei tasunud seda vaeva ära kuid ma hoian sulle pöialt ja loodan, et varsti kuulen sinu plaanist lähemalt ;)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.