Ära viidud laps.. mis tunne on minul?

Teie ebaõnneks ei hakka ma rääkima kui halb ema ma olen, sest seda ju enamus lugejaid minust ootab - depressioonis ema kes läks üle piiri ja keegi võttis lapse ära. Jah, laps võeti ära, aga põhjus on järgmine:
Nüüd pole ma oma lapsega aega veeta saanud pea, et nädal. Ma küll sõitsin teda ühel päeval vaatama, aga see oli vaid viivuks. Minu kui ema süda tilgub verd ja valu paneb hinge kinni hoidma.
Kui ma töölt koju sõidan ning mind ootab ees tühi, külm ja ikka veel korras kodu, siis tunnistan, et iga kord ma seisatan ukse taga.. kuulan ja kujutan peas ette kuidas väiksed jalad mööda põrandat ringi jooksevad.. vb sõidab oma autoga või kilkab naerda. Pisarad tungivad kibedate piiskadena silma ja nina hakkab kahtlaselt sügelema, mudab värvi ja tõmbub punaseks ning lõpuks kui avan ukse ja tühjus oma jahedusega mulle vastu nägu lajatab, siis puhken ma nutma. Laskun põlvili ja võtan lapse tossu enda pihku, kallostan seda ja piinilikustundeta nuusutan tema jalgade lõhna mis juba hajumas on.
Kui ma ennast kogunud olen, siis vabastan ma puurist Gipsi ja ma nii üksi enam ei ole. Hakkan pusima kütmisega ja igatsen oma meest.. sõnu, et las ma teen ise, sa ei saa hakkama.
Õhtu lõppeb taas pisarais, lapse laulukast mängimas, tema karu minu kaisus, tema tekike minu pea all kortsus, mehe lõhnaga padi nina ees ja nii ma nuuksun tühja ning kõledasse pimedusse oma igatsust.
Viimati olid nad kodus eelmisel kolmapäeval.. täna on juba uue nädala neljapäev. Minu pikeim lahusolek lapsest on olnud enne seda max 3 päeva ja siis ma juba halasin nutta. Paraku mehel on vaba pikemat aega ja nad sõitsid maale. Kuna me veel tülis ka olime, siis pole ma kuulnud kordagi oma telefoni tuttava kõlaga helisemas. Ma pole kuulnud nende häält ega näinud nägusi ja ma tunnen, et olen elav surnu, sest ilma oma kalli perekonnata ei näe ma millelgi mõtet. Ma pole see naine kes jalad seinale lööks ja veinipudeli lahti kruviks, kuigi ma veini ei joo ka meeleldi, või noh, alkohol üleüldse pole minule, siis ma ei suuda nautida üksildust. Max 1 päev ma lõõgastun, aga siis vallutab igatsus mu keha, meeled ja liigutused.
Kuid ma näen neid reedel! Ma oleks pidanud olema muidu laupäeval tööl, aga mul on nii fantastiline ülemus, et see oleks juba uus teema. Minu töökoht on tänu temale kulda väärt ja kuia ei jaksa kibestunud ja pahatahtlike inimeste pärast tööd teha, siis teen ma seda oma tööandja jaoks, naeratan igale näole kes mond tigedalt vaatab ja ütlen ka kukaldele tere viisakalt ja naerusui. Sest mul on motivatsioon ja kiitus mille najal olla hea töötaja.
Oskus hinnata häid asju oma elus on suurim +

Kommentaarid

 1. Tundub et sa naudid oma kannatusi. Mida rohkem ja suuremaks sa oma kannatused peas genereerid, seda rohkem rahul sa sisimas oled. Lõpeta see hala ja hakka elama. Keegi ei võtnud su last ära, laps veedab kvaliteetaega teiste inimestega, kes teda armastavad. Tunne sellest rõõmu! Kõigil lastel pole armastavaid lähedasi.
  Kui soovisid kaastunnet, siis seda sa ei saa. Haletsust küll. Või pigem põlgust.
  Elu on nii ilus! Tuleb nautida igat hetke, avatud olemisega võtta vastu kõik õppetunnid ja õppida.

  VastaKustuta
 2. Mul on kahju pettumust valmistada, aga minu blogi põhineb minu perel, muredel ja mõtetel. Kõik, mis mu blogi hõlmab on tutvustuses kirjas. Ma ei püüa kirjutada teiste heaks vaid kirjutangi oma tunnete ja tajude põhjal.
  Vb paljud emad ongi õnnelikud, et lapsest lahti saavad, aga mina naudin ona kalli pere seltsi ja üksi olla ... vb torkasin lihtsalt valusasse kohta inimesele kelle mees talle vaba aega ei kingi. Ma hindangi hetke ja armastust mida üksiolemine veelgi tugevndab. Hindan vaikust, aga igatsen naeru.
  Halal ja haletsuse otsimisel oleks ma pöördunud sõbrannade poole, ema, isa, venna, ämma ja ma oleks oma lohutust saanud.
  Vb peaks klapid peast võtma ja ka külgedele pilgu heitma. 😉
  Kuid usun, et su kommentaar oli hea mõttega mõeldud, et ma püüaks ka vaba aega nautida ja ma tänan hoolimast.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.