Aasta kauneim kuu

Detsember on ja jääb ilusaimaks kuuks aastas. Kuigi lund ei ole ja see morjendab meid, siiski on kõik majad kaunilt ehitud ja inimeste südamates soojus. Kuidagi puhas ja hea on olla ka tööl kus on küll murdudes rahvast, kuid on ka imelisi ja toredaid inimesi kes ka jõulude ja aasta vahetusel tööl veetvate inimeste südameisse rõõmu toovad kinkides meile hea sõna või lahke naeratuse. Nii ei igatse me vaid kodu ja lähedasi, vaid suudame ka vastu kinkida parima.
Saabumas on 31-ne ja värvidega küllastatud kesköine taevas. Rõõmuhõisked ja soovid. Kaunis aeg, mida veeta oma kallite inimestega. Iga aasta on see vaid korra, nii nagu see päev on ka homme.
Kuidas mina valmistun? No arvatavasti veedan ma selle üksi, magades teki all, et järgmiseks päevaks välja puhanud olla ja kinkida naeratusi, mida ei hinnata vaid nõutakse, sest nii peab olema ja iga klient teab seda. Kuid naeratada pole raske. Loodan, et uus aast on parem, inimesed sõbralikumad ja mõistvamad. Et ma ise suudaks olla veel tublim ja veel parem kui varem, et suudaksin kinni hoida oma lubadustest ega annaks kergekäeliselt uusi. 
Varasemalt valmistusin ma aastavahetuseks ette ikka rakettide ja rikkaliku pidulauaga, sõprade ning perega. Loodan, et selline aastavahetus tuleb enamikel ja keegi ei pea üksi olema. 😉

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.