Tappev vaikus

Sa oled kellegagi koos, aga tunned, et oled üksi. Tunned, et kõik mida sa räägid põrkub tagasi ja miski ei jõua asja tuumani kuhu jõuda püüad. Sul on mure, mis kriibib pisarad välja, aga sind vaadatakse nii külma pilguga, et sa neelad selle vapralt alla. Tunned, et kõrvad mis kuulama peaks ei kuule ja suu mis vastata võiks ei vasta. Lõpuks tõmbud sa endasse ja otsid niidiotsi millest haarata, et elu küljes rippuda. Samas muudad keskkonda ja kõik on jälle uus. Kõik on värviline ja elav ning kõrvad kuulevad ja kuulavad, aga jutt vb ei jõua kohale. Samas saad endast välja rääkida nii palju sisse kogunenud asju, et peagi kapseldub teine inimene taas oma halli kookonisse ja sina jääd sellest kaitsvast kestatst välja.

Ma usun, et seda on tundnud iga inimene oma elus, sest kui oled olnud laps, siis tihti räägid sa täiskasvanute jaoks ebaolulisi asju ja jääd oma muredega üksi. Nii tunnevad ka paarid kel mured kuid üks on kinnine ja teine ei suuda pariääre murda. Lõpuks murrab see meid kõiki ja võid langeda numa vale inimese õlale kes kuulab ja kuuleb omadel eesmärkidel. Mõni meist näeb ka nemad läbi ja seda enam haiget see teeb, kuid mõni langeb auku mida ise endale kaevab. 
Seega olen ma õnnelik, et mul on minu toetavad sõbrannad ja ka toetavad töökaaslased, kes ikka mõtetes minuga on ja mulle pöialt hoiavad minu toimetustes, millest lähedasemad inimesed aru saada ei pruugi. Aga tugev inimene võtab ennast kokku ja hakkab viga endast otsima, kui õnnestub, siis ehk juurib ka välja. 
Jõuda ma selle jutuga kusagile ei tahagi, sest siin polegi lõppu. Me ei tea keegi kui palju meid tegelikult kuulatakse ja kuuldakse. ;) See vast point ongi.. inimesed kuulevad seda mida sa tegelikult jagada poleks tahtnud, see võib aga kurvalt lõppeda sulle endale. Tee suu lahti kui mõistus jutuga kaasa käib, mitte kui see on teise tähelepanu äratamiseks. 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.