Kas Tallinna inimesed on idiloodi?

Päris masendavalt naljakas teema on see. Kas Tallinna inimesed on idiloodid, sest nad ei tea kustkohast piima tuleb ja kana muna on kana pepu seest. Ja kana ei pissi, sest ükski lind ei pissi ja kartulitele pannakse visside kaka peale, siis Tallinna inimesed ütlevad, et see on mahe.
Ma ei saa väita, et see tõsi ei oleks mida ma külapoes emaga rääkiva lapse suust kuulsin ja ainuke mida ma parandada tahaks ja mida rma juba tegi oli see, et ta ütles idiloodid ning ka idioodid, mida ta selle all silmas pidas on siiski liiga üldistavalt ja halvustavalt öeldud. Pealegi ei ela selles teaatuses mitte ainult pealinna rahvas vaid leidub ka neid väikelinnlasi kes ei tea mida munemine endast kujutab või, et piim tuleb lehma nisast, arusaadavamalt nibudest, mida nende tissil (udaral) on 4.
Vb on neil mõned koolitunnid vahele jäänud. Samas ajas lapse arvamus mind naerma. Kuidas tal emaga selline vestlus arenes või kuidas nad selleni jõudsid ma ei tea. Aga arvan, et sellel neljaastasel oleks mõnele suurlinna gümnasistile nii mõndagi õpetada. 😂

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.