Taltsutaja


Kuidas meil tuhkruga läheb? No kuna ma olen haige ja ka sellevõrra aeglasem, siis pean ma rohkem oma varbaid jälgima. Pole kunagi varem nende suhtes nii kaitsev olnud, aga varvastest hammustamine ei ole sugugi naljakas.
Meie koduloomakene hakkab meiega juba harjuma ja otsib suure tuhinaga seltsi meie seast. Paraku läheneb ta ikkagi seljatagant ja kui unustad oma jalad, siis on neli teravat kihva su ihus. Aga ma saan teda rahulikult kätte võtta, süles hoida ja musitada. Seega on ta juba poolmõmmi meil. Markus on ka temast vaimustuses ja juba oskab oma varvaste eest seista, aga nende aktiivsed iseloomud kattuvad ning neil on päris lõbus koos. 
Söögilaua taga istume me kõik jalad tagumiku all, kuid isegi kui jutt hirmutav on, siis oleme me kõik sellesse näksajasse armunud. Kuidagi ei saa üle ega ümber sellest, et ta on armas ja nii nunnult aktiivne. 
Küll ma peagi teada annan ka sellest, et meie Pliksist on saanud kaisukas. ;)

Neile kel plaanis see kaunis loom võtta tahan ma öelda, et uurige esmalt negatiivseid kogemusi inimestelt ja siis positiivseid. Sest kõik ei suuda seda looma taltsutada.. nt minu mees ei suuda teda karistada. Lihtsalt oma tugevust teades ei ole tal südant teda karistada, aga paljud meist ei tea, et see vaene loom saab karistada ikka päris tugevalt. Seega tasub ka karistamisega tutvuda ja mõelda kas sina seda suudaksid.


  1. https://www.youtube.com/watch?v=9AJIJC_hf70
  2. abi saab ka fb grupist tuhkruinimesed SIIT
  3. SIIT
  4. tuhkrute liit SIIN
  5. Tuhkur

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.