Vb ei saa ma enam kirjutamisega hakkama

Nüüd tööl käies ma tunnen, et mõtteid eriti ei ole ja inspiratsioon puudub. Ikka ja jälle kui kirjutama hakkan, siis jõuan selleni, et kustutan kõik ära. Kui midagi aga kirja panen, siis ei suuda ma justkui teema juures püsida, sest siis on justkui korraga jälle liiga palju öelda. Paneb juba mõtlema, et vb mu kallis hobi hakkab hääbuma ja teengi seda lõpuks vaid kohusetundest.
Ma ei saa ka kirjutada oma ravist, sest juba teist korda on minu minek psühhiaatri juurde tühistatud, sest koguaeg on ta kusagil komandeeringus. Vast käib ka tal see töö üle jõu, sest mina tunnen küll, et olen hätta jäetud. Mul on nii palju küsimusi mis lihtsalt õhus vastuseid ootavad, aga samas ei hakka ma neid ka avalikkusega jagama kui ma pole neis kindel ning pole neid profesionaaliga jagada saanud. Masendav!
Laps on ka kukupai ja käib lastaias, no ja see ongi kõik mida kirjutada oskan sellest. Sain teada nüüd, et ta on hakanud korralikult sööma, aga potti ta ei tunnista. Okei.. seega.. mis edasi? Ma ei tea. Mehega on kõik fine ja me elame oma tavapärast pereelu. Tööl käimine on muutnud kodu nagu vahepeatuseks ja ma ei ole ka sealse eluga enam eriti kursis. Tööga olen väga rahul, aga ma ka ei taha sellel teemal rääkida, sest üldiselt on töö privaatne ja mitte jagamiseks. Varem poleks mind kõik need asjad häirinud ja ma oleks vast lilledest ja liblikatest kirjutanud, kuid nüüd.. no ma ei tea. Vb hakkab see anne ära haihtuma, sest no pea on tühi nagu põhjatu kaev. Nukker, sest ometi saan ma kirju ja kõik tunnevad suurt huvi, mina tunnen piinlikust ja häbi, et ei saa vastu tulla mõne änksa postitusega, sest lihtsalt ei tunne seda vajadust.

Kommentaarid

 1. Vahel ongi vaja just kui hingamist ja väike paus ei tee kunagi paha. Kõik mõtted ei pruugigi pähe hüpata kohe ega anna soovi kirjutamiseks, sest loomulik paus ja mõtete kogumine ei ole halb. :)
  Lugejad mõistavad samuti, kui neile väga meeldib sinu kirjutisi lugeda. Sa oled oma mõtted ja kirjutised tublisti toonud meieni, isegi emotsioonid mis pisarad silmadesse toonud on. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan. :) Hea ja positiivse laengu sain sinult. :)

   Kustuta
  2. Tänan. :) Hea ja positiivse laengu sain sinult. :)

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.