Tulge mulle appi palun!Täna on mul hullus peal. Ausalt kohe! Kuna ma olen juba kolm aastat seda peas edasi ja tagasi veeretanud, nagu kass lõngakera, siiani pole ma neid mõtteid kõrvale tõrjunud ja iga aina kasvab. Kuid mul on oma unistuse täideviimisega probleeme. Kuna ma olen selline metsik kulutaja kui ma kedagi armastan, siis püüan ma kõik enne odavamalt ära hankida, et ma ikka midagi tipptasemel ostma ei hakkaks, mis kokkuvõttes on väärt sama vähe kui see mida hetkel nii hingega otsin.
Ma tahan minna tuhkrule järgi. Nagu olen ka varem rääkinud oma kaalutlustest loom võtta nii endale, mehele kui lapsele, siis nüüd olen ma endas 100% kindel. Paraku nagu ikka, kõik on ju raha peal väljas ja mida rohkem sa kedagi armastad, seda rohkem sa raha välja käid. Selline tunne nagu lunastaks oma pereliiget välja (ma ei mõista hukka, et loomadele on üüratu hind määratud, saan täpselt aru miks seda vaja on, kui palju nad aega, raha, energiat võtavad ja kui tihti odavam loom suvaliste poolt soetatakse ja hiljem hüljatakse), aga ma tunnen, et vajan seda karvapalli!
Miks ma teid appi palun? No ma olen googeldamises võhik, ma ei leia seda mida otsin ja mul juba närvid läbi. Hetkel otsin ma tuhkrule puuri- suuuuurt puuri! Mitte, et mu uus karvane laps oleks puuriloom, aga kuna ma olen uurinud ja puurinud, siis võiks ta ikkagi uuri omada, aga kui juba, siis suuremat. :) No ja tuhkur ise võiks ka ju olla ja ma ei pea seda kallist, armast nunnut kusagilt poest soetama, ma olen kõigile pakkumistele avatud, sest kokkuvõttes soovin ma elutervet, tragi, kodu otsivat tuhkrukutsikat. Oh kuidas ma armastan neid karvakerasi! Olen juba toidud välja valinud ja soovin tellima hakata.
 

Palun tulge oma osavate sõrmede ja tarkade peadega appi ja aidake mul leida 100*50 ala puur, minu pereliige ja kui keegi juba ka omab seda imelist looma, siis valimisel näpunäiteid ja kasvatamiseks ka mõned põhitõed. ÜMBER MIND VEENDA POLE MÕTET! Ma tahan just nimelt TUHKRUT ja TUHKUR ka minu pereliikmeks saab! ;) Kes mind teab, kes minu blogi lugenud, need teavad, et paremat loomaomanikku minust on raske leida. Lihtsalt ma vajan teie kaasloomaarmastajate abi, sest mitu pead on ikka parem kui 1 pea. ;)

PS- võiks ju olla ka jalutusrihm, sest ma ei kavatse teda tuppa vangistada! Ja lapsehoidja on ka olemas hädajuhtudeks, seega, ma OLEN kõigele mõelnud. Ka näritud kingadele ja peidetud rahakotile, võtmetele ja muudele huvitavatele asjadele. 


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.