Minu "Nõme Pere"

Mul on üks kindel lugeja kes pidevalt jätab mõne jälje koleda kommentaariga minu kirjutatu alla. Küll on minu postitused rämps ja risu ning ma peaks maailma paremaks muutmiseks oma lollide blogi kokku korjama ja ära kustutama. No see selleks, kui inimene tahab kusagil end välja elada, siis mina kätt ette ei pane.
Immuunne püsisin ma senikaua kui tulid kommentaarid minu mõttetu pere kohta. Nõme laps ja loll mees ning ega nad areneda ei saa kui naine on väärakas blogipe*e. Oeh, no anna andeks, ma ei nuta nüüd silmad pihus, seepärast, et sina ei pea minu perest lugu ja kui ma oma blogi ära kustutaksin, siis arvatavasti nutaksid Sina silmad pihus ja igatseksid minu Mõttetut pere taga. Kurb on kui mõtlen, et sa vb oled mingi vinniline teismeline kes on käinud läbi väga konarliku raja, et jõuda nende vinnipunnideni mis sind nii vihaseks ajavad ja panevad mulle kirjutama. Või oled sa kibestunud pereinimene kellel on kõik rappa jooksnud, aga kirjutamisstiili järgi arvan siiski, et oled see vinniline teismeline kelle toa ukse taga nt kuri ema hetkel karjub. Ma soovitan sul sel juhul oma murega nahaarstile pöörduda. ;)

No ja siis see mõttetu pere mul. Ma kavatsen kohe mõnuga kirjutada oma perekonnast siia alla. Miks? Sest mina olen uhke, rahul, õnnelik ja kindlasti on mul lihtsalt kahju teistest, sest minul pole nt viitsimist kellegi pärast mingit sõimukirja kirjutada kusagile kommentaariks. Aga kuna sa tähelepanu vajasid, siis tulin ma sulle sammukese vastu. Muuseas, ma tean sinu privaatset nime ka, lihtsalt mingi inimlikkus jääb alles. Mul on ju endal ka väike laps ja no mis iganes vea ta teeb, siis ma ka ei taha teda märklauana kusagil näha. Kuid usun, et sellist jama tal küll ei tule. Kui sul on ikkagi kaks armastavat vanemat ja armas ning hubane kodu, siis need mured jäävad ära. Ja mees, kes kommentaari järgi pereellu ei panusta oli terve nädalavahetuse lapsega kahekesi, sest mina olin tööl. Ja nad tulid SUUREPÄRASELT toime ning Markus armastab oma ISSIT väga! Ma ise ka ei suuda uskuda kui fantastiline mees mul on ja tõesti! No tõesti! Ma armastan nii oma meest kui last nii palju, et see vb tõesti lämmatab neid kellel armastust vajaka jäänud. Kuid mina ei saa teie haavu kokku õmmelda ja aidata ka ei oska, seega võtke ise ennast kokku ja otsige mujalt abi!
Minu kallis pere tuleb küll oma sõimuahelast välja jätta, sest see, et ründate juba kolmandaid osapooli näitab teie madalat haritust.Kommentaarid

  1. Sa oled väga ilus inimene nii seest kui väljast, sul on imearmas laps ja kena mees, ilmselgelt leidub õnnetuid, kes kadedusest muudmoodi üle ei saa, kui labaselt sappi pritsides. Nii kurb, et on olemas nii katkiseid inimesi, kes enda valu ja rahuldamata vajadusi ilmsüütute laste peale valavad.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.