Riik.. häbene!


Vähe sellest, et pidevalt liigub meie maksudest kogutud raha kusagile välismaale või välismaisetele kodanikele kelle elukvaliteet on ka vaesena paremini kiita kui meie eesti poolel rahval, siis ei suuda riik maksta ka neile kes üksikult tema palgal on.. va muidugi 101+1 inimest ja siis veel endised ja endiste naised jne.
Käisin eile töövestlusel nagu sai ka postituses räägitud. Kuhu ma kandideerisin? Sotsijaaltöö peale, kus minu hoole alla oleks jäänud vaimse puude või füüsilise arengu suhtes puudega inimesed, lapsed. No kallid inimesed.. ma tean, et paljud mõtlevad sellele kui jubedale tööle, aga ka nemad vajavad kedagi kes hooliks ja neid aitaks, sest nende oma vanemad kas ei tule toime, ei saa hakkama või hoopistükis ei taha neid. See on kurb saatus, aga need inimesed elavad ikkagi ja on kellegi hoole all. Nii nagu lastekodu lapsedki vajavad nad hoolt ja tuge ning armastavat inimest kes tõesti hooliks. 
Aga kallid vanemad kes te seda loete.. ma olen juba teinud postituse kus ma oma arvamust avaldan selle teema osas! Need lapsed on hädas, sest pooled on peast invaliidid kes nende elu nii on korraldanud. Kes teab, et ta ootab sellist last ja kes hoolimata kõigest sellise tuleviku neile tagab. Aga teadke, et nad on kõigest hoolimata õnnelikud, südames igatsus oma kallite inimeste järgi. 
Kuid kus on Riigi KONKS? Las ma nüüd seletan.. nimelt, mis oleks minu tööülesanded? Ma pean olema tööl öösel 20:00-9:00, siis 12:00-20:00 ja 08:00-20:00 kolm erinevat vahetust. Hommikuti aitan hügieeni teha.. aitan ka pesta ja vetsus toiminguid teha.. siis söödan, kes ka ise sööb siis jälgin, annan ravimeid ja see minu vastutusel. Lõunaajal pean õpetama, õue viima, koristama, aitama nii kuis saan, riidesse ise neid panema ja ära seljast aitama. Aga mida riik siis sellise töö eest meile maksab? 500€ bruto HALLLLOOOOO??? ÖÖTÖÖÖ??? Kas nii palju on väärt kellegi eest hoolitsemine ööpäevaringselt? Häbene! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.