Purustatud hinged


Inimloomad on kõige jõhkram ja armutum liik siin maailmas. Me kasvatame isendeid vaid söögiks, sulgedes nad kongidesse kus pole võimalik end ümbergi pöörata. Uued seadused teevad nii, et päike neile peale ei paistaks ja muru nende jalgu ei paitaks. Nad on juba poegides surnud ja keegi neile selle eest kaasa ei tunne.
Inimene võtab endale koju loomad kes peavad nende üksildust peletama ja truult teenima, kui ei, siis saavad nad justkui töötajad kinga ja jäävad maa ja taeva vahele, vihma ja loodusjõudude hooleks, sest me oleme teinud KÕIK, et nad ise toime tulla ei oskaks. Me sulgeme loomade kuningad puuridesse ja vahime neid ammulisui, näod naerul ja fotokad välkumas. Me ei hooli ega uuri kas neil on ka tundeid. 
Me mürgitame putukaid ja raiume metsa maha, hävitades kodusi ja elusi. Me hõivame maad ja veed ning allutame kõik oma tahtele mõtlemata, mis see kaasa toob. Peale selle ei pea me ka oma enese liigist lugu ja oleme lahterdanud inimesed nahavärvi, usu, keele ja oskuste järgi ning ei hoia ka omasi nii nagu korralik kodanik seda tegema peaks. Me tunneme endid suurte ja võimsatena, tegelikkuses istume tagumikke laiaks ja mõtleme kitsalt vaid omaenese heaolule. Me astume üle oma vereliinidest ja sülitame vanade tavade peale. Me liigume kõik vaid lihtsama ja ohutuma elu poole, aga unustame kõige olulisema. Meie lapsed kasvavad üles tulevases ühiskonnas mille meie oleme loonud, nad käivad meie teid ja õpivad meilt julmust, ahnust ja kui me midagi ei muuda, siis aina hullemaks ja hullemaks, julmamask ja koledamaks see maailm muutub.
Seega.. parim hetk, alusta praegu, muuda midagi, et asi aina hullemaks ei läheks. Õpi hindama elu ja ilu.. õpi hindama seda mida me üritame kogu hinnaga siin rahaks teha, müüa ja hävitada.
Tahad looma? Ära hülga teda, ta on sinu pereliige. Tahad last saada? Siis arvesta mis lapsed endaga kaasa toovad. Sa sööd liha.. vaata kust see liha pärit on. Kui sul on karusnahk seljas, siis vaata, et sinu lapsed sinusse ei tule.

Kommentaarid

 1. Aga kas Sa ise sööd liha?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma valetaksin kui ütleksin, et ei söö. Kuid kaastunne jääb siiski nendele ohvritele kes minu toidulaua katavad.

   Kustuta
  2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.