Pidevalt sõidus ja täiega rott


Ma olen alati olnud nii püsimatu, et see on kohe jube. Sellest olen ma ka varem siin juba jahunud, aga jah. No pole nädalat mille kohta saaks ma väita, et olin kodus, poes käisin, aga üldiselt olin kodus. Ikka leiab mind kas autoroolist, ratta lenksus, vankri sangas või muudmoodi kusagile minemas. Naabergi täna mainis, et kolisime sisse, aga nagu ei kolinud ka. No eks ta minu puhul nii ole, aga eelnevast postitusest võib välja lugeda, et miks ma lapsega nt maja hoovis ei mängi. Pole just kõige ilusam eeskuju, seega sõidame me mänguväljakule või vanaema-vanaisa juurde või vanavanaema juurde, vahel hoopis vanatädi juurde.. aga kusagile ikka. Nädalavahetusel oleme me mehe ema ja vanaema juures maal ja nii see eluke kulgeb. Täna ei jätnud ka üks terav keel uurimata, et milleks meile siis kodu vaja veel? Pakid riided autosse ja sinna elama, siis saad kenasti teiste õlul ratsutada edasi. No.. ma juba olen siin mugavat elu elanud, sest küll elasin siin ja siis seal ja keegi mingeid tasusi ju ei küsinud.. seega pauk hella kohta. Natuke piinlik ka eksole, aga nii oli räägitud ja välja pakutud ning nii nagu kulges ka. Nüüd on muidugi oma kodu ja oma asjad ja seega ka rahaline vastutus kui kusagil oled või käid ja tühja pihuga teiste külmikusse ei roni.. no kui vanemate oma mul välja arvata, sest see nii tavaline, et ikka sinna ja siis pika olemise peale ikka nina külmikusse. 

Just enne käisin lapsega sõidus ja tulin ema juurest.. kohvitasime ja ajasime niisama juttu.. poja sai aias mütata ja energia välja joosta. Aga siis oma koju tagasi, poest läbi ja kodus laps tuttu. Nii ma siis saan aja teiega elu jagada ja lapse und valvata. No ja kui lõpetan, siis issile läheb toidu vaaritamiseks ja enne kui ta koju tuleb tahaks alati ka toad ära kraamida. Ma ei tea mis mul selle puhtusega on, aga alati kui olen oma pinna saanud, siis olen nagu mopi-lapi hull. 
Aga jah, nt see ringi rändamine ei lase ka rutiini vajuda ja masendus ei trügi kaela. Samas on hea vahepeal ära olla, et tagasi tulles oleks kodu veel kallim ja veel armsam!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.