Minu arvamus- Uudised

Kust sellised väärakad tulevad????
UUDIS:

Isa peksis 4kuuse beebi surnuks


Milline vaimuhaige inimene olema peab kui midagi sellist teeb. Ja ei saa ka öelda, et õnneks Eestis seda ei juhtu, sest Emily lugu ei lähe mul surmani meelest! Mis väärastunud aju see suudab anda käsu: tõsta käsi, et lüüa last (imikut)! Nii suur viha oli nutva beebi vastu või selle vastu, et pidi ta emale viima? Või pidi ta raha maksma kui last ei hoia??? Mis sunnib sellise värdja nii tegema? Ja kas ema siis polnud teadlik, et midagi sellist võib juhtuda.. ? Miks, miks, miks?? kas see uudis pole mitte poolik, sest põhjendusi ei ole? Külvab minu päeva ainult viha ja pettumust!

UUDIS: 

Ema ja isa ohverdasid oma elu poja janusurmast päästmiseks 


Teha kangelaseks need kaks arutut vanemat? Mis päästmisest saab olla juttu kui nad kõik hoiatused seljataha jätsid ja lapse kaasa võtsid ning lolli mängima läksid? Nii väga oli vaja testida, et kas elavad või ei ela üle? Vastus on imelihtne.. ei elanud üle ja kui poleks pargivahte olnud, siis poleks ka laps seda üle elanud! Kuid lugu saab ju alguse sellest, et kõik hoiatused on üleval ja alati kui kusagile minna.. eriti lapsega... siis tasub uurida, et kas on ikka mõttekas, sest niisama elu ohtu seada? Ma saan aru kui sa veel üksi lähed ja oma elust lugu ei pea, aga laps kaasa võtta?
Eks siis peab kasutama lauset, et kõigil juhtub, me oleme ju kõigest inimesed?

UUDIS:
Valgas kukkus 6-aastane tüdruk viiendalt korruselt alla

KOHUTAV! Paraku palju kommenteerida ja arvata ei saa kui asja täpsemalt ei tea, sest laps ei ole enam nii väike, et tal koguaeg tagumikus peaks käima, samas võiks ohuallikad olla likvideeritud või laps neist vähemasti teadlik. Loodame, et saab kiirelt terveks ja kahjustusi ei jää!

UUDIS:

Weekend Festivalil seksivad noored otse külastajate ees


Üks asjalik uudis mis vastu vahib koos pildiga. Kuidas noored inimesed keset pidu Eesti iivet tõstavad ja Soomemaale töölisi juurde teevad. Isemoodi naljakas, aga ei tea, kui täis peaks ikka olema, et miski selline korda saata? Või kui kõvasti peaks ma pea ära lööma, et selle peale üldse tulla? Igal juhul, inimesed nautisid pidu täiel rinnal ja uudiste toimetajad arvasid, et meile lugejatele on see suurepärane info. Ju siis on kui ka mina leidsin, et tuleks siia see üles märkida. :D

UUDIS, FILMID: 

Kas see on kõige jubedam õudusfilmi treiler, mida sa kunagi näinud oled?


Ma kandideerin vapraima inimese tiitlile, sest hirmus ei olnud. :D Vb seepärast, et laps jookseb kõrval ja hetkel on hommik veel. Aga igal juhul, ma tahan seda filmi ikkagi näha! Õudukafänn nagu ma olen, siis siiani on ikkagi ihukarvad turri ajanud "RING". Iseenesest midagi õutsat seal ei ole, aga efektid on head ja mulle mõjub nii nagu peab. Pealegi kui jätta lõpp välja ja see, et mingi surnud tüdruk kaevust tapma tuleb, siis on reaalsusele lähedal. Lihtsalt kahe esimese uudise peale võin arvata, et see, et vanem oma lapse tapab ei ole kohe mitte midagi ebatavalist. Või mis te arvate?

UUDIS, ILM:
Uus nädal jätkab kuumalainel: õhutemperatuur tõuseb 30 kraadini

Midagi positiivset ka, me saame ikka natuke suve nautida! Saab jõuludeks ikka pruuniks ja juuniks taas lume maha. :D Igal juhul, nautige ja ärge vinguge, küll peagi on lumi ja külm ja siis vingute te samuti, seega proovige nüüd nautida. Mina ootan ka talve sama palju kui suve kui see ikka lumega ja mõnus karge on. Ma ju jumaldan lauda sõita! Kuid hetkel naudime me perega suplemisvõimalust.. suve lõpus saab ikka lõpuks ujuma ka! JEEEEE!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.