Valesti tõlgendamine ja sildistamine!- lugege nüüd, idioodikari


Mõned siin lugesid hiljuti Malluka blogi ja avastasid mind fb grupist kus olin pagulasmasside vast.. rõhutades masse.. inimhorde. Nüüd olen ma sealt lahkunud, et kurjad keeled ei torgiks minu ilusasse roosasse mulli auke. JA, et oleks selge, siis ma ei ole rassist, ma ei vaata inimese nahatooni või seda mis keelt ta kõneleb. Olen palju näinud oma vanuse kohta ja tean kui suur pettumus võib tulla kui avastad, et see mida silmaga halvaks pidasid on parem kui see mida suurepäraseks pidasid.
Võtke ennast kokku.. jah, me oleme pahased, sest riik ei hoolitse enda rahva eest piisavalt hästi või ei oska meie rahvas enda eest hoolitseda riigi vääriliselt.. seega midaiganes. AGA ma ei vihka pagulasi seepärast, et nad Eestis on, sest kui meil pole siin hea, siis miks me arvame, et neil parem on, et nad tulid tahtlikult riiki, millest enda rahvas välja vuhiseb? Me oleme ka ju Soomlaste silmis pagulased eksole? Nii mõnigi läheb sinna, et kergem oleks ega püüagi niiväga pingutada. Muidugi on Eestis vead ja ma pole pime, ma olen ka pahane, et antakse igale poole mujale kui enda omadele... nii nagu toidaks võõrast last oma last näljutades. Kuid nüüd kui lugesin ka ise Malluka blogi, siis olgem ausad, tal on õigus, ka siis ei muutuks midagi kui neid ei oleks siia tulnud, me ei saaks ikkagi rohkem raha ega odavamalt riideid või süüa. Ja nagu ka varasemas postituses kirjutasin, siis ei ole sisserändaja ju süüdi selles, et tal pole meie keel suus ja seadused peas, kaua on siin elanud vene rahvusest kodanikke kel pole põlvkondade vältel ka mahti olnud meie keelt suhu saada? Kus on inimeste loogiline mõtlemine? Leidsite koha kus viha välja valada, aga ikka valite nõrgemad kelle pähe astuda või kelle peal trampida. Mis teil ometi viga on? Kas teie südames pole üldse kaastunnet ega mõistmist? Kelle hinge ei kriibiks selline pilt?

Võtke ennast nüüd kokku ja, et ma kunagi enam lugema ei peaks, et ma olen rassist või pagulasvihkaja. Minge jõusaali ja elage oma viha ja tigedus seal välja.. vb siis tuleb läbi teie tahmapilvede ka mõni päikesekiireke nähtavale!!!!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.