Loomaomanikele ja neile vär*jatele kes end selleks peavad

Muudkui loen ja loen kui palju loomi hüljatakse kui nad on kasvanud välja oma beebieeast, kui möödunud on suvi ja enam pole vaja mingit lahedat seltsilist või naistemagnetit, jooksukaaslast. Ma olen maruvihane, sest kuidas sa võtad üldse looma nii, et ei kavatse temast kui pereliikmest mõelda. Ega ta kotritäis sütt ei ole, et suvel on vaja ja küll otsa saab!
Ma tahaks kohe kätega asja selgeks neile teha, aga õnneks ei tea ma tõesti ühtegi sellis armetut, närust, vastikut vennikest. Ma ei saa kirjutada postitust ju südamele koputamaks, sest ükski selline ajuinvaliid ei loe ju selliseid teemasi, neil lihtsalt puudub see rakk nende kehades mis liigutaks miskitki kui ta kuuleb, et mis tema loomast edasi saab või kuidas loom ennast tunneb.
Kes poleks kunagi näinud youtubes videot kus räägib loomast kes peale pikka sõprust varjupaika saadetakse.. tuneded mis tal on kui talle järgi tuleb arst ja hetk kui ta veel viimase sabaliputused teeb, keelega üle võõra käe tõmbab ja mürgi kehasse saab.. muutudes kangeks kui puunott, aga olles selle hetkeni truu oma kallile peremehele kellele see loom sugugi Nii kallis järelikult ei olnud.
Kes loomaaremastajateks ei tea lugusi varjupaikadest ja kas on veel mõni loomasõber kelleni pole jõudnud välismaa lugu läbi varjupaiga juhataja silmade. Sõbrad kes lõpetavad mürk kehas kusagil külmkapis üksteise otsas nagu tükikesed liha.
Ja ikka loevad seda lugu ju need kellel on kodus loom ja kelle silmist minu kiri pisarad välja kisub. Aga need külmad, tundetud jobud kel süda on tühi ja kõle nagu mahajäetud vangla vb isegi, et korra silmavad teksti ja loevad esimese rea ning naeravad, et järgmine karvapallide armastaja kirjutab oma nutulaulu! Nii raske on minu südamel seda teada, nii valus on hingel mõista, nii tappev on tõde oma mõistusesse lasta, et nad ei hooli ka mitte siis kui seda pealt näeks. Mul on endal seda kirjutades pisarad silmas, valu südames ja nõrkus jäsemetes, soov aidata ja silitada neid vaeseid hüljatuid, aga nad ei hooli.. need kes peaks.. need ei hooli.
Mille kuradi pärast te teete nii? Miks te kohtlete loomi nagu sitta ja sodi? Mis kuradi hing saab sul sees olla kui sa ei suuda inimene olla. Sa ei taha teada mida sa minu silmis väärid ning sa ei suudaks uskuda mismoodi ma tahaks sinu kannatusi näha. Ma ei julend panna siia videot sellest kuidas arreteerimise ajal on lastud kaitsev loom maha.. esimene lask riivab, aga loom annab endast parima, et oma omanikuni siiski jõuda, omanik samuti on hüsteerias et oma looma kaitsta, aga sina vär*jas ise teed oma loomale nii! Mul läheb sinule mõeldes süda pahaks ja ma tahaks sulle peale oksendada! Minu hinges ja südames on nii suur viha ja kättemaks mõeldes, et ma ei suuda neid vaesekesi sinu eest kaitsta. Palun loe.. palun muutu, palun võta aru pähe ja hoia loomadest kaugele kui sa pole inimene. Seal varjupaigas on sinu koht.. need kuulid mis on looma keres olid sulle mõeldud ja mürk voolab sinu keres... paraku ei tapa see sind vaid kõiki kes on sinu lähedal! HÄBENE!!!!
 

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.