Kui mees pettis ja nüüd paluma tuleb


Mu sõbranna rääkis huvitava loo.. see oli pikemat aega tagasi ja ma ei mäleta kas ta luges seda kusagilt või tegi seda tema tuttav, aga mäletan, et näitas ka paarikese pilti. Oh kuidas ma õhkasin kui seda musklis meest nägin. Üldse ei imestanud, et ta mõne naise võrku lõpuks langes, kuid ta naine! OMG, tõsine fitness girl! Samuti superkaunis ja mitte üle treenitud, kauni vormis kehaga beib. 
Ühel kaunil hommikul kui ta endale rohelist teed tegi, siis sai ta sõnumi. Vähe sellest, et tekst oli vapustav oli lõpus ka jahmatav pilt! Tema mees amelemas mingi naisega, tekstist luges välja, et selle samaga kes sõnumi saatis. Tegelikkuses oli naine uhke, et sai Fitness Naisele ära teha ja tema mehe üle lüüa. Paraku see nii hästi siiski ei olnud.

Naine pakkis mehe asjad kokku ja tõstis ühisest kodust välja, saatis sõnumi mehele edasi ja lisas, et asjad ootavad teda. Ilus ja kiire lõpp oleks olnud, aga mees selle asemel, et tulla ja oma kodinad kaasa haarata hakkas uksetaga anuma, et naine teda tagasi võtaks. Selline õhtune rituaal kestis juba nädalaid ja lõpuks suutis naine ka lahenduse välja mõelda. Ta teadis, et kui mehel tööpäev läbi, siis saabub ta taas oma nutulauluga, et see ei kordu ja sa oled mu maa ja taevas, õhk ning vesi. Kui mees uksetaha saabus, siis naine avas ukse. Pani sõrme suule ja sidus mehele salli silmadele, samal ajal küsides, et kas võib. Mees oli õhinas ja ootas leppimisseksi. Naine silitas tema õlgu ja sosistas kõrva.. juhatas meest edasi ja palus istuda. Oi kui tublilt mees kõik käsud täitis, lasi oma käed ja jalad kinni siduda ja oli nii õhinas, et kohe kohe saab ta andeks. Kui naine tema silmilt salli eemaldas, siis istus ta sealsamas koridoris, sõlmitud tooli külge, ees telekas kus käis video. Videos oli tema naine koos teise mehega vahekorras ning naine sundis teda lõpuni vaatama seda mille eest ta ise ju niiväga andeks tahtis saada.

Naine katkestas filmi varem.. mehe nägu oli kaame ja pisarad pärlendasid silmades. Naine sidus ta lahti ja küsis, et noh, kas elame õnnelikult elu lõpuni? Kuid mees tõusis püsti ja lahkus. Rohkem teda seal trepikojas ei nähtud.
Ma ise kuulasin loo ära ja see tundus nii fantastiline.. küll oli jutt lühem ja detailsem kuid ma kõike ei hakka ka kirjutama pereblogisse. Igastahes.. paneb mõtlema.. miks peaks mina nt andestama kui tema ei suuda seda taludagi? 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.