Iseenesest mõistetav kuid jäle vaadata


Lugesin delfist uudist kuidas naine toidab oma pooletise aastast last rinnaga ning samas ka sõbranna last. Või no ma ei tea kas sõbranna on, aga igal juhul võttis naine koos mehega lausa teise naise koos tema lapsega enda juurde elama, et saaks tema last rinnaga toita. 
Mida mina arvan? No ka minul on olnud olukord kus ma nägin, et laps tahtis meeletult rinda, aga ei saanud piima kätte, aga samas minul rinnad lausa lekkisid, sest emafunktsioon hakkas kohe tööle. Siis oli ka tunne, et pakun ennast piimaemaks, aga see tundus kuidagi nii jabur ja samas imelik, et jäi ikkagi pakumata. Ma ei oleks mingi hinna eest suutnud lasta oma last nt kellegi teise rinna otsa seda vähem tahan ma ise ikka see kelle rinna otsa võõras laps tuleb. Kuigi ma tean, et haiglad vahel kasutavad seda taktikat. Sellisel juhul pole ma vastu kui ta ema juures ei ole ja ma ei tea kelleks see laps kasvab. Väga kentsakas tunne oleks vast kunagi näha võõrast inimest kellele oled rinda andnud. 
Veel jaburam tundub võtta mingi naine enda juurde elama.. ma saaks aru kui tegu on kahe üksikemaga, aga no ma ei tea. Eks see sõltub nimesest. Ka ise aitaks hädasoliat kui vaja ja pakuks katust peakohale, aga elama kutsuda seniks.. hmmmm.. mõni imetab last ka siis kui too on juba 9, seeeeega.. 
Oh ma ei taha kohe ülekohut teha, see jääb ikkagi paindumatult minu arvamuseks ja nii nagu ma ei taha näha tissitavad emmesi kusagil poes või pargipingil ilma mingi katva riide või muu asjata ei suuda ma ka seda asja ja infot omastada. Rinnaga toitmine on minujaoks sama privaatne kui seks. Lihtsalt seks on side mehe ja naise vahel ja ainuke erinevus on nauding mis sa sellest saad. Rinnaga toitmine on side sinu ja lapse vahel, privaatne tegevus mis aitab sul mõista, et sinu laps on tõesti SINU laps. Aga minna kusagile poodi ja tiss paljaks kiskuda vaid seetõttu, et selles on piim ja sul on laps? Rind on ju rind.. piimaga või piimata.. sellisel juhul pole vaja ju ka lapseta ennast katta. See on imetamisvahend ja jokk.

On ju ka privaatsemad viisid avalikes kohtades.

Kommentaarid

 1. Olen ka üks neist, kes imetab seal kus vaja. Laps on 1 aasta 4 kuud. Kui küsib, siis üldjuhul saab. Kuigi enam keset poodi ja tänavat ei jaksa anda, sest laps päris raske juba :D Ja noh, võtan tissi ikka nii välja, et vaid nippel oleks väljas ja see ju lapse suus, nii pole ju midagi näha, ega ma siis end paljaks ei koori :D Aga kui ta noorem oli, siis andsin tänaval,rannas,poes, kus iganes vaja.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks ta ole, et inimesed on erinevad. Ise ma ei andnud avalikult.. ikka oli mingi sallike või asjake kaasas.. või no sai autosse toonklaaside taha mindud. Aga on neid kes ka varjatud imetamist ei salli ja olen ka ise õiendada saanud, et ega poepink ei ole mõni söögikoht kus teised peavad lapse lutsimist kuulama. Seega.. ma vast polegi kõige hullem avaliku tissitamise osas ebamugavuse tundja. :D
   Aga Sinu kommentaari peale saan vaid öelda, MÜTS MAHA! Julge naine oled! Oma arvamused ongi meie vara, neid ei tohi lasta kõigutada. ;)

   Kustuta
 2. Mul laps ei lase millegagi varjata :D Isegi kätt ei või ette panna või üldse mitte midagi, siis pistab üldse röökima. Need, kes varjatud imetamise peale ka virinat tõstavad on lihtsalt lollakad. No kui kõvasti see laps seal ikka lutsib, et see kedagi häirima peaks. :D

  VastaKustuta
 3. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.