Uuele pliidile järgi!


Külmik ootab alles paki see, et köögi põrand saaks valmis. Täna lähen ma oma musikallile pliidile järgi. Oeh.. induktsiooni pliit, mis küll vajab erilisi potte kuid mis on lapsele ohtu, sest käega katsudes ta kuum ei ole oma välja lülitamise süsteemi abil. No ja meil ju kunagi ka uus õeke või vennake plaanis ja no oeh!! PS.. pliit läheb kuumaks üksnes poti alt, seega hoiab ka energiat kokku.
Nüüd unistan ma ahjust, aga see jääb sinna aega kui mees teeb köögimööbli valmis. ;)
Ma olen nii õnnelik, sest sain elamise tapeeditud, värvitud, pestud, küüritud. Olen nii rahul ja kuigi alguses ma kahtlesin oma köögitapeedi osas, siis seina pannes ma lausa sulasin. 
Mis stiili mu köök tuleb? Ma oleks tahtnud nii väga saladuseks jätta kuni kõik valmis on, aga paraku veniks see teada saamine nii kaugele teil, et ma ei piina. :D Mul tuleb selline vanaaegne köök... mitte tsaariaegne, aga selline, vana maakoduaegne. Pliit on eksitav, see sai siiski tehtud pigem lapse osas, kuid olen õnnelik. Ahi tuleb vast ikka minu stiili ja keraamilised plaadid sain ma ka need, mis minu hinge soojaks teevad. Kuna ma tean, et ühel hetkel tuleb meil maja ja ma saan oma fotopinda ka ehk ikka tööpinna taga kasutada, siis. Kuid võibolla mitte, sest armun sellesse stiili. ;)
Raskeks läheb mikrolaineahju valimisega, veekeedukann on juba minu pähe valmis mõeldud, muster küll peaks erinema pildi omast, aga mõte ja muu jääb samaks. 
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.