Tulin Tallinnast, et sulle öelda, et oled paks, loll lehm


Viimasel ajal mul veab, sest minu fännid lausa jooksevad Tallinnast mulle komplimente tegema. Tegelikkuses ehk oli vaid läbisõidul, aga pidi välja elama või mis tahes. 
Igal juhul olen ma suur pettumus, sest blogi võivad vaid ilusad ja saledad kirjutada, aga mina olen alles teel sinna ja peaksin oma pekid kusagile teisele poole kinnist ust suruma, aga oh õnnetust, ma ei MAHU! Kurb küll, sest ma ei saa neid homseks ega tänaseks maha koorida, kuid ei kavatse ka blogimist lõpetada. Oeh, tasus ikka poest läbi hüpata, aga ilma meigi ja kaltsudesse mähituna nagu ma olin kui korterist värvimast tulin, siis nägin ma tõesti üliseksikas välja. Vb tõesti tekitab pettumuse, aga ma olen siiski nii tänulik, et inimene väidetavalt Tallinnast Säästumarketisse mind otsima tuli, et siis oodata ja öelda kui loll ja paks ma olen, aga ära lehmasi solva! Pealegi pole ma veel paksu lehma kohanud, sest enamus on siiski kondised olnud või lihtsalt oma ideaalkaalus. Kuid vb oligi see varjundiga kompliment. Kuid teadmine, et mul oli vb ikka veel on, Tallinnas julge lugeja, kes ei jäta oma arvamust oma teada. Igal juhul motiveeris see mind veel enam trenni tegema ja oma sööki jälgima mida suhu pistan ja ma pidin kausitäie komme baarikapi viskama. :/ No las siis ootavad aega mil ma säran oma kaunis saledas kehas, sest muidu olen ma ju ikka nõme. :D
Vb oleks mul tuju halb kui kodu sime ees ei olek ja oleks midagi vastu nähvanud, aga ise ma valisin avaliku elu ja lepin sellega. :) Oma arvamusele on ju kõigil õigus ja see preili oli ise küll imekaunis ja tõesti kauni figuuriga. Seega võtan eeskuju.
Aga ma just klõpsasin pildid ka sellest paksust lehmast, et te ka näeks siis reaalselt milline lodev peletis ma olen.. ei löönud end siis ka spets üles.


vanem pilt nädalate tagant

Eks siis ole ka võrdluseks hilisemaga, sest siiani pole suutnud ma ennast kokku võtta, et end pildistada, aga nüüd jagan kõigi kriitikutega. :D

Kommentaarid

 1. Anonüümne13 juuli, 2015

  Neid kes teisi solvavad, ei maksa tõsiselt võtta vaid neile tuleks isegi kaasa tunda, sest nad on vaimselt ebastabiilsed inimesed. Normaalsel inimesel ei tuleks pähegi hakata teise inimese välimust arvustama või kritiseerima. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Arvan ise ka nii, aga vb oli tal halb tuju ja no leidis lolli kellele lajatada. :D

   Kustuta
 2. Välimus ei määra inimest kuskile gruppi. Kurb on näha ,et meie väikses riigis niipalju kriitikat ümbritseb.
  Sa oled väga supper blogija ja kellegi halvad kommentaarid ei tohi lasta rikkuda iseenda enesetunnet. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minu päev oli ilus edasi ning mind meelitas, et inimene tuli midagi ütlema.. olgu siis hea või halb, aga ikkagi on lugeja, mõelgu siis mida tahab. :)

   Kustuta
  2. Aga ma tänan komplimendi eest.. juhe on pikk, jõudis nüüd järgi, et see ka jutus oli. (punastan)

   Kustuta
 3. Vabandust, ma olen midagi vist maha maganud - kus on kirjas kriteeriumid (kehakaal, silmade vârv jne) blogijatele vôi ka muudele planeet Maa elanikele?? Et kui mul on paar vôi paarkümmend ülekilo, siis vôib iga suvaline mimm mulle solvanguid näkku karjuma tulla?? Eee... millal meil idiootide maailmakord kehtestati?
  Tôsiselt râäkides, ma ei pruugi proua blogijaga igas asjas nôus olla, aga siin ei ole raske aru saada, mis seda konkreetset "imekaunist" preilit vaevas - keha jms on kül imekauiniks saadud suurte raskustega, aga krt elu on ikka p...s, keegi seda pingutust ei hinda, meest pole, töö on jama, inimesed lollid ja üleüldse...
  normaalne, endaga ja oma eluga rahul olev ja end oma kehas hästi tundev inimene ei tule IIAL kellelegi sellist totrust ütlema, see siin on klassikaline näide kibestunud ja oma eluga puntras bitchist. Nii et irvita laia suuga ja lase yhest kôrvast sisse ja teisest välja, sihukesed asjad on totaalne bullshit!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. ma küll püüdsin mõistev olla tema suhtes, aga olen siiski sinuga nõus! :)

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.