Trenn-trenn-trenn

Nüüd ma muule ei mõtle kui kaalu langetamisele ja ikka pistsin ma hommikul paar viilu saia nahka. Kuid ma hellitan mõtet, et paari päeva pärast kui oma koju kolime, siis on külmikus valida vaid seda toitu, mis toetab minu soovi. Täna läheb aga trenni vihumiseks, millise? ma arvan, et aeroobse, sest jõutrenn jääb vast tervise tõttu natukeseks ajaks kõrvale. Kuid täna võtan lapse ja lähen jalgrattaga ringile, näitan pojale loodust ja enda kaalule allakäigutreppi.
Õnneks olen ma hetkel ilusti olnud kaalulangetamisega sõber ja kaal on minu pattudest hoolimata kas püsinud või alla läinud. Seega... jumal tänatud, et meil kodus ahju veel ei ole, siis ei küpseta ka perele miskit magusat. :D AGA, no praegune -10kg on hea nii silmale kui kehale ja vaimne tervis ka kiidab mind tänu sellele, sest peeglisse on ka üha parem vaadata. Kuigi pean tõdema, et paks on lihtne olla, siis sa ei eita fakti ja samas kui käega lööd, siis tead, mis sind ees ootab. Kuid see ei tähenda kuidagi käega löömist, trenn on oluline ja kui mitte kaalu, siis lihaste heaks ikka, sest mis seda pekist keha muidu koos hoiab kui lihased ära närtsivad?
Täna ma vaatan ehk saan ka hüppenööri endale lubada ja no kui mingil kergel moel saab kõhulihaseid teha, siis kindlasti tuleb ka neid teha. Jõutrennist saan teha ilusti neid asju, mis seljale liigset koormust ei avalda. Nüüd olen magada ka kenasti saanud. :) Seega pöidlad pihku, et ilus Kristel tagasi saada. ;)

praegu
enne

Minu suurim abimees on Fitlap.ee toitumiskava ja treeningkava. Paraku küll sai mul aeg läbi, kuid tänu sellele on läinud minu kehalt 10 kilo ja ma olen aktiivsem, liikuvam ja õnnelikum. Soovitan soojalt kõigile liituda, sest tõesti! Kui sa tahad kaalu langetada, siis sealne tugi ja kavad on parim tee unistuste sinuni!Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.