Mis tunne on oma kodu omada kui sul on pere


Mitte, et mul varem pere poleks olnud, aga eks iga laps on kuulnud lauset: Minu kodus on minu reeglid. No jah nüüd on meil meie kodu. Ma olen ülimalt rahul, mis sest, et niiii palju on veel teha ja puudu, aga samas on kõik oluline olemas. No ja interneti sain ka nüüd lõpuks. :D 
Täna sai jälle koristatud ja natuke värvitud, esimest korda endale süüa tehtud ja esimene lõunauni lapsel oma kodus. Ja kuigi me elame nagu sead.. minu mõistes hetkel.. sest riided on alles kottides ja mul polnud oma muki-laki tavaari kusagile istutada, siis häirivad need pidevalt silma. Täna sai juba ahju käetud, et niiskus välja saada, tõin piparmünti tuppa, see annab hea lõhna. Peaks vist külmikusse ka apelsini koored panema, sest kusagilt lugesin, et see pidi lõhna neutraalseks muutma.. ja no kuigi ma seda uut külmikut küürisin, siis on tal ikka see uue asja lõhn.
Mees tegi ka juba tööpinna ja köögikapide põhja ja minu väikese pingikese duširuumi, et naisuke saaks mugavalt jalgu raseerida ja last vannitada. Ta on mul ikka üle kõige tubli! Seda on juba näha korterist endast, tööst ja vaevast mida ta näinud ja teinud on. Ja kui ma vähem nõudlikum oleks, siis oleks ka rohkem mahti teda kiita mitte näidata, et jälle tõid pori tuppa või jätsid saiapuru lauale. No ja siis muidugi riided, mis kukuvad iseenesest sinna kus ta need seljast võtab. Aga enamik mehi Ongi sellised ja jumal küll, kui me neid armastame ja austame, siis tuleb hakata pead vastu seina peksma ning korrutama, et me ei vingu iga asja kallal, sest nemad seda ei tee kui kraanikausi torustikku puhastades toidujäägid leiab või umbe läinud vannitoa äravoolust pahmaka juuksekarvu välja tõmbab. Ta ei tule sulle ütlema, et unustasid potile kaane peale panna või, et kui sa kiiruga poest tulid, siis unustasid jalanõud uksele ette. Ja autot remondivad nad ka, mis tõenäoliselt suurema süü meie kaela siiski veeretavad, sest eks meie unustasime ju käsipiduri peale või ei märganud, et seal ka äärekivi oli. Meil on nii suurepärased mehed, aga meie oleme nagu pea kaodanud kanad. Võtame nüüd hetke ja lähme viime neile tassi kuuma kakaod ja kingime ühe sooja musi. 
Ja kuigi minu elus on hetkel sada muutust korraga, siis olen ma hinges rahul. Mul on tark ja andekas laps- see maailma ilusaim, armsaim, nutikaim, oskuslikuim, kiireim jne laps, see maailma parim laps keda on ainult 1 ja igal emal on see 1 olemas. ;)
Aga mida mul ikka pikalt jahuda.. ma olen rahul. Kui veel saaks tööle, siis oleks ülimalt rahul- vist. :D

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.