Ma mõistan- ei mõista


Ma mõistan, et aeg parandab haavad, et ühel päeval algab suvi ja et kunagi tuleb jälle palgapäev. Aga ma ei usu, et armid kaovad, suvi tuleb soe ja raha piisavalt palgas oleks. Ma mõistan, et ma teen palju vigu, et pooled asjad mida ma ütlen ja teen on mõttetud, mõistan, et kõike mida ma tahan ma ei saa ja et vahel pean ma leppima lihtsalt. Kuid ma ei usu, et kõik vead oleksid halvad, et mõttetud teod mind õnnelikumaks ei teinud, et ma kunagi kõike ei saa mida tahan, sest ma võin algse kaotusega leppida, aga kunagi ma ikkagi võidan.
Ma mõistan, et sa vajad aega, ruumi, vaikust, mõtlemiseks aega.. Ma mõistan, et kunagi ei ole ainult 1 pool suhtes süüdi, mõistan, et sa olid vihane kui mulle haiget tegid. Ma mõistan, et sa ei ole kaisutaja tüüp ja et sa vihkad kui mul on mingi mure JÄLLE. Ma mõistan, et kallistamine ei ole sinu teema ja et sulle ei meeldi käsi-käes käia. Mõistan, et sa tahad, et oleksin iseseisev, sale, tark ja huvitav. Mõistan, et ma pean olema lapsele hea ema ja sulle suurepärane naine, mõistan, et sul on töölt tulles kõht tühi ja sa tahad siis omaette kodus puhata.
Aga ma ei mõista, miks sa ei mõista, et ma olen ju lihtsalt naine- vigadega, kumerustega, väsinud. Ma ei mõista kuidas mina leian aja, et sinust eemale hoida, aga sina ei leia aega, et vahel lähemale tulla. Ma ei mõista, et miks ma ei või oma muresid kurta, aga sina enda omasid võid. Jap.. minu mured on alati seoses perega, sinul tööga ning sa ei viitsi kuulata kui kurb ma olen kui sa töölt tuled, last kallistad ja minust lihtsalt mööda kõnnid.
Ma ei mista kuidas sa ei näe kui palju ma sind vajan, kui vähe ma saan ja kui lämmatatud ma olen. Ma ei mõista, et kuhu on kadunud aeg ja kuhu kaovad sõbrad. Ma ei mõista miks päike peab nii vara loojuma ja miks suvi ei või olla soe. Miks ei või sa mind kallistada ja öelda, et hoolid ja armastad mind. Ma mõistan, et sa näitad seda tegudega, aga ma ei mõista kuidas neid näha. Ma ei mõista miks sina minu tegudes armastust ei näe ja tahad ilusaid sõnu.

Ma mõistan, et ma armusin ülepeakaela inimesse kes ei ole läheduse armastaja, aga ma ei mõista kuidas sina armusid inimesse kes tahab kõike mida sina ei taha ja ootab sinult seda mida sa pakkuda ei suuda. Kuid ma mõistan, et me ei lase üksteisest lahti ja me ei lase armastusel surra. Ma mõistan, et igatsen su käsi enda ümber ja hingeõhku kaelal. Ma tunnen vajadust selle järgi, et kui ma komistan, siis sa küsid, et oled terve, said viga? Aga sina prahvatad, et mida sa koperdad. Ma mõistan, et sinu kõrval magada on raske, sest meil on piirid, sest muidu sured sa palavusse ja minu kaaslaseks on teine padi. Ma mõistan, et me mõlemad oleme õnnetud, aga kumbki kumbagi ei kuula ja kui kuulame, siis ei meeldi meile see mida kuulsime.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.