Nüüd siis oma rasedusest saadud ülekilodest vabanemine, mis tõesti TOIMIB!!!

Olen siin olnud õnnetu oma 20ne lisakiloga ja see teeb nukraks tõesti. Ja nukraks ei tee mitte kilod vaid minu laiskus, mis nende taga on. Paha lugu kui energiat ei ole ja sa oma beebi kõrvalt suudad vaid magamisele mõelda. Lohutuseks tükike kooki, kohv ja paar kommigi, ning siis imestad, et miks need sangad suurenevad!???! Nüüd võtsin kätte ja annan vastulöögi iseendale.

Ma ei ole suur nuriseja ei seisa peegli ees ega vaata oh kui kole ja paha jne. Naine saab olla veetlev ka oma kumerustega, kuid ma siiski otsustasin kaalu langetada, sest energia oli ka kaalu taga. Tean ka neid kellel kumerused liigsed, aga energiat jagub, inimene on rõõmus ja energiline, ning imekaunis! Kuid kuna me mehega oleme mõlemad väga suured spordi armastajad tegelikkuses, siis on mul vaja seda viitsimist ja keha trimmida. Ja ma leidsin mooduse, õigemini elu näitas, et see toimib ja tõesti toimib!
Nimelt hakkas kaalu jälgima minu onunaise sõbranna, kellele tehti abieluettepanek ning ta tahtis pulmapäeval olla nagu Barbi. Ja ta oli! Ma ei tee reklaami vaid olen ise ka nii elevil ja õnnelik ning kaalule astumine annab aga motivatsiooni juurde. Ka minu onunaine hakkas sama asja kasutama kui nägi, et asi toimib ja kilod millega ta kolme lapse kõrvalt võitles on nüüd kadunud. Tõesti kaunis on vaadata teda, mis sest, et ta on alati olnud imetlusväärne, nüüd on ta ka jagu saanud sellest mis teda ennast häiris. Ning kuigi ma tema kõrvalt seda ka püüdsin oli motivatsioon väike. Nüüd andsin ma endale motivatsiooni ise, ma maksin rahas. Ma ei tea kas te olete kuulnud Fitlapist (kaalustalla.ee) mis on uuem versioon kaalulangetajatele ja nälga ka seal ei jää. Söögivalik on suur, valid hinna järgi sobiva mis maitseb ja teed ka 15min päevas trenni, ning see toimib! Ma saan seda öelda kuna olen kaotanud poole kuuga 5 kilo. Ma tahan suvel näha bikiinides ja oma venitusarmidega vaimustav välja ja näen ka!
Ma ei jõua seda programmi ära kiita ja ma olen õnnelik! Ja rahul. Ma käisin küll välja omajagu raha, aga see ongi motiveerija. Samuti meeldib mulle see, et saan kohe nõu küsida ja läbi fb saan tuge ka teistelt kaalulangetajatelt. Kui näed, et teised kaalu kaotavad ja saad ka fitlapis oma kaalulangust jälgida, siis annabki see tõuget juurde. Täna suutsin külmalt vaadata kuidas teised magusat sõid ja jääda endale kindlaks. Varem ma lihtsalt lubasin 1 ampsu ja siis natuke veel jne. Ma ei olnud järjepidev ega jäänud endale kindlaks. Nüüd tean mida ma tahan. Ja kaalu saabki jälgida kui sa tunned, et nüüd ja kohe tegutsed. :)
Peagi hakkan ka trennis käima ja noh, lauda jaksan ka ehk rohkem sõita siis.
 
 
Tagasi saledaks!

Kommentaarid

 1. Kiidan! Võiduka lõpuni.
  Wow juba 5kg kergem, see annab kindlasti motivatsiooni juurde.
  Ise ma pole endiselt rahul ja loodan, et toitumiskava paneb viimase pusletüki paika. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, kaalukaotus ja see, et astud rõõmuga kaalule on 1 suuur mot sellele, et minna kööki ja eirata kapis saia ja muud ning teha endale tervislik toit. :)
   Ma olen alati olnud rahul, ka siis kui tüse olin, nüüd kui kaal langeb, siis olen veel rohkem rahul. :D

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.