Kõike kirega

Seda, et ma kirega oma last kasvatan on lugejad vast juba aru saanud. Kuid kirega teen ma kõike mis mulle meeldib ja endast kõige andmine on üks osa minu olemusest. Kirega armastamine, sportimine, reisimine, õppimine on justkui mingi saavutus omaette.
Kui me mehega tuttavaks saime, siis olin ma viimse detailini hea sõber, hetkeni mil meist paar sai ja ma kogu hingega armastama hakkasin. See tähendas minu jaoks täieliku pühendumist ja seda ma ka tegin. Isegi kui oma elu kippus kusagile maha jääma nautisin ma ikkagi asja juures olemist ja õnne mis tundus lõputu. Mitte, et õnn läbi oleks, aga paraku keskendun ma ühele asjale korraga ja hea ema olemise kõrvalt on tahaplaanile jäänud hea naine olemine. Samuti oleme me elukaaslasega natuke kaugeks jäänud ja peagi saan ma aega, et kõik hargnevad nöörid kokku siduda.
Hetkel olen ma hingega emme olemise juures ja see on nii nauditav. Jumaldan seda tunnet kedagi nii siiralt ja puhtalt armastada lihtsalt selle eest, et ta olemas on. Minu väike kallis poja on vallutanud suure osa minu südamest. Pealegi on ta meil issi koopia ja see on veel 1 asi mille pärast teda armastada, sest ta sarnaneb inimesega kes täidab teist osa minu südames. Ma armastan tema väikseid käsi ja naeru mis kostub kui tema roided üle lugeda. Ka see on jumalik kui ta püüab minu tähelepanu või taganeb minu sülle. Kui mina maas istun rätsepaistes, siis tema pesa on justkui loomulikult minu sules.
Hingega olen ma ka lumelaua juures. Minu lemmikuim hobi, sõita mööda nõlva alla ja tõusta peale igat kukkumist. Kiirus ja vabadus, mis sel hetkel tunduvad piiritud ja karge õhk, mida sisse hingan. Jumalik! Talisport on juba selle tõttu eriline, et siis on välitrenn nii keeruline, kuid lauda sõita ei ole midagi keerulist. Tänu oma kallile mehele kes ostis mulle lauakomplekti on mul nagu teine laps kelle eest hoolitseda ja keda nunnutada. :)

Ka oma loomi armastan ma kogu südamest. Kõigi üllatuseks on mul pikasabalised närilised keda kahjuriteks peetakse, aga kes mulle justkui kõik on. Need väiksed olevused on tõrjunud minu üksildust kui mees aega teenis ja on olnud lohutuseks kui majanduslikult hästi ei läinud. Nende siiras armastus ja selts on asendamatud. Ja kuigi nad arvatavasti minu viimasteks närilisteks jäävad on neil igavesti koht minu südames, nii nagu ka eelmistel. Järgimisena saab minu sõbraks tuhkur ja kuigi paljudel on ka nendega eelarvamusi, siis tasub enne uurida mõnelt omanikult, mitte ainult kriitikaga tutvust teha. Seega koos minu uue koduga saab olema mul ka selline sõber kes saab samuti osa minu suurest armastusest.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Armastuskiri

Tasuta nänni ja natuke raha!

Natuke titejuttu. Platsenta emaka eesseinas.